Спецпроект

2007: Добкін і Кернес записують передвиборчий ролик

Легендарне відео, який потрапило у світовий топ-10 наступного дня після того, як з'явився на Youtube. Можна сказати, що за охопленням аудиторії це - найпопулярніший харківський телеканал.

Сьогодні голові Харківської обласної державної адміністрації, члену Партії Регіонів, кавалеру ордена "За заслуги" ІІІ ступеня Михайлу Марковичу Добкіну виповнюється 41 рік.

Уже три роки Михайло Маркович разом із своїм однопартійцем - міським головою міста Харкова Геннадієм Адольфовичем Кернесом - є зіркою відеосервісу Youtube.

Запис того, як Добкін (тоді міський голова) і Кернес (тоді секретар міськради) готують передвиборчий ролик, з'явився у інтернеті 27 вересня 2007 року. 28 вересня він втрапив у світовий топ-10 ютюба, посівши 8-ме місце із результатом більше 100 тисяч переглядів. 

Зараз цей ролик має уже більше 2 млн переглядів (не рахуючи різних перепостів). Це найширше вікно у світ для громадян Добкіна і Кернеса - жоден телеканал не забезпечить їм такої широкої аудиторії. 

Є й версія для англомовної публіки. Що характерно, її вже теж подивилося більше 100 тисяч людей.

Клим Семенюк мав з Василем Стусом одного слідчого та Медведчука за адвоката, але не були особисто знайомі

Ми боремось за нашу незалежність сьогодні, оскільки попередні покоління боролися за неї та зрештою її здобули. Із загальної кількості репресованих українців багато абсолютно невинних людей, які навіть і не думали про вільну Україну. Про ту, яку думав Клим Семенюк. Саме завдяки йому і таким, як він, ми маємо за що боротися зараз.

Випускник Лубенської гімназії, видатний правник УНР: до 160-річчя Сергія Шелухіна

6 жовтня минула 160-та річниця з дня народження Сергія Шелухіна – соратника Симона Петлюри, Генерального судді УНР, міністра судових справ УНР, юриста-правника, Генерального прокурора у добу Центральної Ради, письменника, історика та дипломата, учасника п'яти наукових товариств, обстоювача автокефального статусу Православної Церкви України, громадського і політичного діяча.

До питання правового статусу Східної Галичини у 1918-1939 роках

Встановлення Польщею контролю над територією Східної Галичини у період після листопада 1918 року відбулося внаслідок здійснення Польщею агресії проти ЗУНР, окупації та подальшої анексії Східної Галичини.

Закордонне представництво УГВР. "Америка нам допоможе!"

Після того, як органи нквс урср у 1944 році отримали інформацію про створення Української Головної Визвольної Ради (УГВР) і захопили протоколи установчих зборів цього повстанського тимчасового парламенту або уряду воюючої України, перед ними постало завдання знайти всіх його активних діячів. Але пошуки на українських теренах виявилися марними.