Харківський суд скасував перейменування проспекту Григоренка на Жукова

Харківський окружний адміністративний суд скасував рішення Харківської міської ради про перейменування "взад" проспекту Петра Григоренка на проспект Маршала Жукова.

Про це повідомив на своїй сторінці у Фейсбук депутат Харківської міської ради Ігор Черняк

 

"В основу судового рішення покладене наше обґрунтування щодо порушення міськрадою процедури підготовки і опублікування проекту рішення!

Всіх вітаю!

І дякую всім, хто нас підтримував!

Так само вдячний складу суду (суддя – О.М.Тітов) за законне і справедливе рішення!" - написав Ігор Черняк

Нагадуємо, що у червні двоє харківських депутатів (в тому числі Ігор Черняк) подали до суду проти перейменування проспекту Григоренка.

Водночас, як повідомляє KHARKIV Today, Харківська міська рада буде опротестовувати це рішення суду першої інстанції.

Харківський міський голова Геннадій Кернес у відповідь на питання, чому він прийняв таке рішення, відповів: "Будем подавать. Потому что".

Клим Семенюк мав з Василем Стусом одного слідчого та Медведчука за адвоката, але не були особисто знайомі

Ми боремось за нашу незалежність сьогодні, оскільки попередні покоління боролися за неї та зрештою її здобули. Із загальної кількості репресованих українців багато абсолютно невинних людей, які навіть і не думали про вільну Україну. Про ту, яку думав Клим Семенюк. Саме завдяки йому і таким, як він, ми маємо за що боротися зараз.

Випускник Лубенської гімназії, видатний правник УНР: до 160-річчя Сергія Шелухіна

6 жовтня минула 160-та річниця з дня народження Сергія Шелухіна – соратника Симона Петлюри, Генерального судді УНР, міністра судових справ УНР, юриста-правника, Генерального прокурора у добу Центральної Ради, письменника, історика та дипломата, учасника п'яти наукових товариств, обстоювача автокефального статусу Православної Церкви України, громадського і політичного діяча.

До питання правового статусу Східної Галичини у 1918-1939 роках

Встановлення Польщею контролю над територією Східної Галичини у період після листопада 1918 року відбулося внаслідок здійснення Польщею агресії проти ЗУНР, окупації та подальшої анексії Східної Галичини.

Закордонне представництво УГВР. "Америка нам допоможе!"

Після того, як органи нквс урср у 1944 році отримали інформацію про створення Української Головної Визвольної Ради (УГВР) і захопили протоколи установчих зборів цього повстанського тимчасового парламенту або уряду воюючої України, перед ними постало завдання знайти всіх його активних діячів. Але пошуки на українських теренах виявилися марними.