Харківський суд скасував перейменування проспекту Григоренка на Жукова

Харківський окружний адміністративний суд скасував рішення Харківської міської ради про перейменування "взад" проспекту Петра Григоренка на проспект Маршала Жукова.

Про це повідомив на своїй сторінці у Фейсбук депутат Харківської міської ради Ігор Черняк

 

"В основу судового рішення покладене наше обґрунтування щодо порушення міськрадою процедури підготовки і опублікування проекту рішення!

Всіх вітаю!

І дякую всім, хто нас підтримував!

Так само вдячний складу суду (суддя – О.М.Тітов) за законне і справедливе рішення!" - написав Ігор Черняк

Нагадуємо, що у червні двоє харківських депутатів (в тому числі Ігор Черняк) подали до суду проти перейменування проспекту Григоренка.

Водночас, як повідомляє KHARKIV Today, Харківська міська рада буде опротестовувати це рішення суду першої інстанції.

Харківський міський голова Геннадій Кернес у відповідь на питання, чому він прийняв таке рішення, відповів: "Будем подавать. Потому что".

Президент-невдаха. Яка з нього користь?

Президент-невдаха найкраще гострить лезо сокири демократії. Президент-невдаха – це тест на дурнєопірність суспільства, а також – краш-тест для держави. Виявляється, невдахи страшенно корисні для народовладдя.

Коли оголосили останній відбій. Уривок із книжки "Демобілізовані" Алана Олпорта

Демобілізація – це окрема битва, якої у жодному разі не можна програти. Які зміни переживало суспільство Великої Британії після Другої світової війни? Як демобілізовані адаптовувались до мирного життя? Про важку дорогу від війни до миру йдеться у книжці британського історика Алана Олпорта "Демобілізовані: повернення додому після Другої світової війни", яка у січні побачить світ у видавництві "Локальна історія".

Биківня: таємне місце масових поховань жертв сталінського терору

Історія Биківнянських могил — це історія місця масових поховань жертв сталінського терору, яке було приховане від суспільства протягом багатьох років. Биківня — це місце-символ, де були поховані голоси, яких змусили замовкнути. Це не просто могили, це багато людей, кожен із яких міг змінити щось у світі.

Ярослава Музика: зберігачка творів бойчукістів

Підсвідомо відчуваючи небезпеку для заарештованої дружини Ярослави, чоловік Максим Музика сховав твори Михайла Бойчука та його послідовників, що зберігалися вдома, замурувавши роботи між дверима їхньої квартири і суміжнього помешкання сестри. Повернувшись, художниця продовжувала переховувати спадщину Михайла Бойчука, прекрасно розуміючи ступінь ризику.