Історія музики за 7 хвилин. ІНФОГРАФІКА

Від барабанів первісних людей - до драм-машини Depeche Mode. З чого почали - тим наразі й закінчили :)

Приголомшливий ролик, в якому вся історія музики проноситься перед вами всього за сім хвилин. Причому музика тут не просто звучить - вона зображується візуально художником-ілюстратором Пабло Моралесом.

Можна ознайомитися з творчістю видатних класичних і оперних композиторів; з блюзом, джазом, роком, металом і електронною музикою. Побачити, як з'явилася нотна грамота, який вплив на музику мали інструменти і манера виконання.

А нижче - ролик американського колективу Pentatonix "Еволюція музики", де музична історія представлена а капела:

Дивіться також:

Історія Латвії за 8 хвилин. МУЛЬТФІЛЬМ

Голоси, яким 100 років. Знайдено архів воскових циліндрів. АУДІО

Щедрик. Як американці зробили нашу мелодію своєю

1986: Віктор Цой стає зіркою в Києві - перші кліпи. ВІДЕО

Король тенорів Олександр Мишуга

Історія Білорусі в одному мультфільмі. ВІДЕО

1971: "Червона Рута" перемагає на першій "Пісні року". ВІДЕО

Інші матеріали за темою "Музика"

Від символу до імені: у пошуку власних моделей військового цвинтаря

Присвячені невідомому солдату монументи можна знайти у Франції, США, Британії, Канаді та інших країнах умовного Заходу. Зрештою, традиція символічних і цілком реальних могил невідомих солдатів народилася саме у Західній Європі. Асоціація могили невідомого солдата з Радянським Союзом радше пов'язана з зацикленістю політики пам'яті сучасної Росії на Другій світовій війні, ніж із якоюсь особливою прихильністю радянців до невідомих солдатів.

Володимир Лаврик: віднайдений епізод з литовського життя офіцера Армії УНР

Щонайменше 70 майбутніх офіцерів міжвоєнного Війська Литовського народилися в Україні. Сотні пов’язані з українськими теренами навчанням, юнацькими роками, участю у боях Першої світової війни, пролитою кров’ю у боротьбі за вільну Україну. Водночас, литовська земля народжувала майбутніх бійців українських визвольних змагань, героїв Війни за незалежність.

"Не допустити витоку за кордон відомостей про голод в Україні"

У 1980-х роках органи кдб урср пильно відстежували діяльність представників української діаспори, спрямовану на привернення уваги світової громадськості до Голодомору в Україні 1932–1933 років, і намагалися всіляко перешкоджати цьому. У циркулярах і вказівках з Києва до обласних управлінь кдб ішлося про те, які необхідно вжити агентурно-оперативні заходи "для протидії ворожим акціям закордонних наццентрів".

"Нас не подолати!". Полтавський вимір Помаранчевих подій: до 20-ої річниці Другого Майдану

Цьогоріч відзначаємо 20-річчя Другого Майдану або "Помаранчевої революції". Це акції за збереження незалежності і проти масових фальсифікацій президентських виборів 2004 року на користь путінського ставленика Януковича. Під помаранчевими стягами гуртувалися ті, хто не хотів сповзання України у болото "совка" і російських впливів. Помаранчеві протести стартували 21 листопада 2004 року і тривали до 28 грудня 2004 року. За даними соціологів, понад 6,6 млн громадян взяли участь у Помаранчевій революції.