Спецпроект

Метрополітен-музей у Нью-Йорку заробив місту $ 742 млн за сезон

Метрополітен-музей у Нью-Йорку приніс місту прямим і непрямим шляхами 742 мільйони доларів за сезон весна-літо 2013 року.

Про це свідчить прес-реліз, опублікований на сайті музею.

Цифра, складена на основі опитування відвідувачів музею його маркетинговим відділом, враховує витрати туристів, а також податки, що надійшли з них у казну міста. За підрахунками музею, перша з виставок привернула 440 тисяч відвідувачів, друга - 442 тисячі, а третя - 259 тисяч.

Дослідження показало, що 77 % відвідувачів Метрополітену - приїжджі з інших міст, причому майже половина з них - іноземці. Практично всі вони ночували в місті, зупиняючись в готелях або зйомних квартирах. Середня тривалість перебування становила 6,6 дня, а витрати - 1,139 тисячі доларів на людину.

І, найголовніше, 54% опитаних назвали відвідування Метрополітен-музею головною причиною свого візиту до Нью-Йорку. Крім того, 25 % відвідувачів оцінили рейтингом 8 і вище важливість відвідування музею в числі інших причин візиту в місто.

Вартість квитка в музей становить 25 доларів для дорослих, для студентів - 12 доларів. Діти молодше 12 років можуть відвідувати музей безкоштовно .



Теми

Платоніда Хоткевич. «Щоб нічого не надрукувала про чоловіка»

В архівних фондах Служби зовнішньої розвідки України знайдено тоненьку справу на Платоніду Хоткевич – дружину визначного українського діяча Гната Хоткевича, який був репресований сталінським режимом і розстріляний 8 жовтня 1938 року за "участь у контрреволюційній діяльності і шпигунство на користь Німеччини". Дружину ж органи СМЕРШ вистежили після Другої світової війни у Празі і заарештували, "щоб нічого не надрукувала про чоловіка".

"Моя війна". Уривок із книги Валерія Залужного

"Моя війна" — це особиста розповідь генерала Валерія Залужного про шлях від хлопчака до Головнокомандувача Збройних Сил України, а водночас це історія країни, яка прямує до війни: спершу примарної, у можливість якої ніхто не вірив, а згодом великої, ґлобальної, повномасштабної.

Волинь’43: Що замовчує польська історіографія?

Документи польської конспірації, зокрема Делегатури уряду на Край і командування Армії Крайової, свідчать про те, що ситуація на цих теренах у роки Другої світової війни була дуже неоднозначною, а інспіраторами процесу "очищення" Волині від її польського населення виступали не лише українські націоналісти різних відламів, але й совєти, німці та кримінальні елементи.

Клим Семенюк мав з Василем Стусом одного слідчого та Медведчука за адвоката, але не були особисто знайомі

Ми боремось за нашу незалежність сьогодні, оскільки попередні покоління боролися за неї та зрештою її здобули. Із загальної кількості репресованих українців багато абсолютно невинних людей, які навіть і не думали про вільну Україну. Про ту, яку думав Клим Семенюк. Саме завдяки йому і таким, як він, ми маємо за що боротися зараз.