У Києві магазин одягу випустив сережки з елементами радянської символіки

У Києві магазин одягу українських дизайнерів випустив сережки з елементами радянської символіки – п’ятикутною зіркою, обрамленою в пшеничні колоски. Прикрасу продають майже по 20 тисяч гривень за пару.

Про це повідомили на сайті ТСН.

 

На моделях у новій колекції представили великі сережки жовтого кольору. Вони нагадують герб СРСР, але замість серпа та молота в центрі обрамлення п'ятикутна зірка.

"Легкі двосторонні сережки з зіркою та логотипом. Ручна робота", – йдеться в описі до товару на сайті магазину.

Прикраси уже викликали хвилю обурення на сторінці магазину в Instagram.

 

"Зовсім ***нулися. Нормальний же бренд був", "Сором", "А в чому ідея?", "Крім того, що це радянська символіка, ніхто не помічає, що це відверто якийсь сувеніроподібний несмак?", – написали під фото з сережками.

Наразі представники бренду не прокоментували цей інцидент та не пояснили своєї позиції.

Щоденник Майдану. Про що ми тоді думали

"Ладно, давайте серьезно. Вот кто сегодня до полуночи готов выйти на Майдан? Лайки не считаются. Только комментарии под этим постом со словами "Я готов". Как только наберется больше тысячи, будем организовываться".

Що сказав Мотика? – відповідь професора Богдана Гудя на тему Волинської трагедії

26 жовтня в етері Українського радіо прозвучало інтерв'ю журналістки Світлани Мялик з відомим польським істориком, головним фахівцем із проблем Волині'43 професором Ґжеґожем Мотикою. Позаяк один із фрагментів цієї майже годинної розмови стосується моєї скромної особи, що гірше – містить низку інсинуацій і неправдивої інформації, прокоментую його для, насамперед, українських слухачів/читачів.

Боротьба між радянськими силами та підрозділами УПА на ПЗУЗ в 1944 році

4 листопада передчасно помер дослідник і популяризатор історії українського визвольного руху Владислав Сапа. У пам’ять про нього «Історична правда» публікує дослідження Владислава, яке одержало відзнаку історика Володимира В’ятровича на конкурсі студентських наукових робіт «Український визвольнй рух» 26 жовтня 2013 року, але досі не публікувалося.

Отець Василь Кушнір. Перший президент Комітету українців Канади

Абревіатура КУК в оперативних документах мдб/кдб срср завжди фігурувала поряд із фразами "антирадянська діяльність", "українські буржуазні націоналісти", "непримиренні вороги Радянського Союзу". Подібних епітетів удостоювалися й активні діячі, які створювали та розбудовували цю потужну громадсько-політичну організацію. Серед них – отець Василь Кушнір, перший президент Світового конгресу вільних українців.