СБУ: на Львівщині викрили чоловіка, який поширював комуністичну символіку

Управління Служби безпеки України у Львівській області повідомило, що викрило чоловіка, який поширював комуністичну символіку у Львівській області.

Про це повідомляє Радіо Свобода.

 

За повідомленням, житель Львівщини продавав стяг комуністичного тоталітарного режиму напередодні Дня пам'яті та примирення.

"Символіка із зображенням одного з ініціаторів та організаторів червоного терору, могла бути використана під час публічних акцій і стати "яблуком розбрату" та розпалити ворожнечу. Правоохоронці задокументували зловмисника в момент збуту забороненої символіки", – заявили в СБУ.

За повідомленням, йому готують повідомлення про підозру за статтею "виготовлення, поширення комуністичної, нацистської символіки та пропаганда комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів".


Нагадуємо, що Закон "Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного режимів", ухвалений 2015 року, передбачає кримінальну відповідальність виготовлення та поширення комуністичної і нацистської символіки, а також пропаганду комуністичного і націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів.

Година папуги. Ґеббельсівська пропаганда

«А якщо Ґеббельс за всім тим стоїть, за катинським вбивством?! Бо то був такий момент, коли всі думали: може, це німці зробили? Але в короткому часі зорієнтувалися, що німці не брешуть. Цього разу вони кажуть правду».

Не товариш. Фантастичні вибори великого 1990 року

Моментально з бридливістю повертаю посвідчення: «Заберіть це! Я їм не товариш! Я член Української Республіканської партії». І – о, диво! – для мене, єдиного із 450 депутатів, було виготовлено посвідчення без слова "товариш"!

Степан Скрипник. Хорунжий Армії УНР, депутат, патріарх

У 1940–1980-х роках резидентури кдб срср у Канаді і США широко практикували оперативні заходи з компрометації через так звану прогресивну пресу визначних українських діячів, які активно боролися за духовне і національне відродження. Одна з таких операцій була спрямована проти тодішнього митрополита Української православної церкви Канади, а невдовзі – УПЦ США, у майбутньому – Святішого Патріарха Київського і всієї Руси-України Мстислава.

Вибір Віктора Кравченка. Людина, яка домоглася суду над СРСР