Укрпошта відкриває серію марок «Сучасні однострої», перший випуск – про Сухопутні війська

Національний поштовий оператор "Укрпошта" розпочинає нову серію поштових марок «Сучасні однострої», перший випуск якої - «Збройні сили України. Сухопутні війська», присвячений формам одягу та знакам Сухопутних військ.

Про це повідомляє пресслужба компанії.

 

"Марковий аркуш складається з 8 поштових марок. На марках представлені форми ракетних військ та артилерії, механізованих військ, військ протиповітряної оборони, гірської піхоти, танкових військ, армійської авіації, президентського полку та загальновійськова форма", — йдеться у повідомленні.

Марки вийдуть накладом у 20 тисяч примірників. Автором маркового аркуша виступив Олексій Бондаренко. Ціна аркуша становить 72 гривні.


Нагадуємо, що "Укрпошта" 23 лютого, в день створення радянської Червоної армії, планувала випустити тираж колекційних поштових марок на честь українських військових під назвою "Збройні сили України. Сухопутні війська".

Генеральний штаб ЗСУ та Міністерство оборони висловили протест "Укрпошті" та запропонували відтермінувати випуск марок на 14 березня — День добровольця.

Згодом директор поштового оператора Ігор Смілянський заявив, що дату 23 лютого обрали, щоб "затролити Росію".

Година папуги. Ґеббельсівська пропаганда

«А якщо Ґеббельс за всім тим стоїть, за катинським вбивством?! Бо то був такий момент, коли всі думали: може, це німці зробили? Але в короткому часі зорієнтувалися, що німці не брешуть. Цього разу вони кажуть правду».

Не товариш. Фантастичні вибори великого 1990 року

Моментально з бридливістю повертаю посвідчення: «Заберіть це! Я їм не товариш! Я член Української Республіканської партії». І – о, диво! – для мене, єдиного із 450 депутатів, було виготовлено посвідчення без слова "товариш"!

Степан Скрипник. Хорунжий Армії УНР, депутат, патріарх

У 1940–1980-х роках резидентури кдб срср у Канаді і США широко практикували оперативні заходи з компрометації через так звану прогресивну пресу визначних українських діячів, які активно боролися за духовне і національне відродження. Одна з таких операцій була спрямована проти тодішнього митрополита Української православної церкви Канади, а невдовзі – УПЦ США, у майбутньому – Святішого Патріарха Київського і всієї Руси-України Мстислава.

Вибір Віктора Кравченка. Людина, яка домоглася суду над СРСР