АНОНС: онлайн-дискусія "Декомунізація. Місія виконана?"

У вівторок, 8 грудня о 19 годині відбудеться онлайн-дискусія про декомунізацію

8 грудня 2013 року мітингарі знесли "головного Леніна країни" – пам'ятник на бульварі Шевченка. Запущену цим вчинком всеукраїнську ланцюгову реакцію нарекли Ленінопадом. 
Чи достатньо покаране зло тоталітаризму та чи достатньо лише покарання для успішного розвитку суспільства та держави?
 
Автор малюнка – Дмитро Скаженик
У дискусії візьмуть участь:
- Володимир В'ятрович, Народний депутат, голова Українського інституту національної пам'яті у 2014–2019 роках;
- Леонід Марущак, учасник ініціативи "DE NE DE" з переосмислення радянської культурноїх спадщини, керівник проекту "Музей відкрито на ремонт";
- Вадим Поздняков, харківський громадський діяч, співзасновник проєкту "Декомунізація. Україна"
- Сергій Рябенко, співавтор пакету законів із декомунізації;
- модерує Северин Наливайко – журналіст, комунікаційник Національного музею Революції Гідності.
Дивіться дискусію на сайті maidanmuseum.org та на сторінках у мережі Facebook: Національний музей Революції Гідності й Інформаційно-виставковий центр Музею Майдану.

Година папуги. Ґеббельсівська пропаганда

«А якщо Ґеббельс за всім тим стоїть, за катинським вбивством?! Бо то був такий момент, коли всі думали: може, це німці зробили? Але в короткому часі зорієнтувалися, що німці не брешуть. Цього разу вони кажуть правду».

Не товариш. Фантастичні вибори великого 1990 року

Моментально з бридливістю повертаю посвідчення: «Заберіть це! Я їм не товариш! Я член Української Республіканської партії». І – о, диво! – для мене, єдиного із 450 депутатів, було виготовлено посвідчення без слова "товариш"!

Степан Скрипник. Хорунжий Армії УНР, депутат, патріарх

У 1940–1980-х роках резидентури кдб срср у Канаді і США широко практикували оперативні заходи з компрометації через так звану прогресивну пресу визначних українських діячів, які активно боролися за духовне і національне відродження. Одна з таких операцій була спрямована проти тодішнього митрополита Української православної церкви Канади, а невдовзі – УПЦ США, у майбутньому – Святішого Патріарха Київського і всієї Руси-України Мстислава.

Вибір Віктора Кравченка. Людина, яка домоглася суду над СРСР