У Рівному розтрощили пам'ятний знак воєначальнику Другої світової війни. ФОТО

Поліцейські встановлюють особу, яка у Рівному пошкодила гранітну дошку, встановлену на честь воєначальника, учасника Другої світової війни, генерала-майора та почесного громадянина міста Рівне Логвина Червонія.

Про це повідомляє Район.Історія.

 

Інформація про пошкоджений пам'ятний знак на будинку по вулиці Петра Могили надійшла до поліції у четвер, 7 травня, близько 9:00. Про це повідомляють у відділі комунікації поліції Рівненської області.

За цим фактом розпочали досудове розслідування за частиною 1 статті 296 Кримінального кодексу України.

 

Правоохоронці встановлюють осіб, причетних до злочину.

Чому і як Бандера вів здоровий спосіб життя

Попри значну кількість літератури про політичне життя Степана Бандери до сьогодні залишається мало дослідженим його приватне життя та звичайні людські звички. Зокрема етап, коли він ще юнаком більше 8 років формував свій характер у Пласті. Тобто від 14 до 21 року свого життя. У той час, коли найбільше формується лідерські якості.

Платоніда Хоткевич. «Щоб нічого не надрукувала про чоловіка»

В архівних фондах Служби зовнішньої розвідки України знайдено тоненьку справу на Платоніду Хоткевич – дружину визначного українського діяча Гната Хоткевича, який був репресований сталінським режимом і розстріляний 8 жовтня 1938 року за "участь у контрреволюційній діяльності і шпигунство на користь Німеччини". Дружину ж органи СМЕРШ вистежили після Другої світової війни у Празі і заарештували, "щоб нічого не надрукувала про чоловіка".

"Моя війна". Уривок із книги Валерія Залужного

"Моя війна" — це особиста розповідь генерала Валерія Залужного про шлях від хлопчака до Головнокомандувача Збройних Сил України, а водночас це історія країни, яка прямує до війни: спершу примарної, у можливість якої ніхто не вірив, а згодом великої, ґлобальної, повномасштабної.

Волинь’43: Що замовчує польська історіографія?

Документи польської конспірації, зокрема Делегатури уряду на Край і командування Армії Крайової, свідчать про те, що ситуація на цих теренах у роки Другої світової війни була дуже неоднозначною, а інспіраторами процесу "очищення" Волині від її польського населення виступали не лише українські націоналісти різних відламів, але й совєти, німці та кримінальні елементи.