У Японії вщент згорів замок, внесений до списку ЮНЕСКО. ВІДЕО

Замок Сюрідзьо в японській префектурі Окінава згорів після 11-годинної пожежі, що сталася 31 жовтня.

Про це повідомляє ВВС з посиланням на японські ЗМІ.

 
kyodonews

Замок був збудований в XIV столітті та внесений у список об'єктів Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Пожежа почалася в залі головного корпусу замку в ніч на четвер за місцевим часом. Під час загоряння в замку не було людей, ніхто не постраждав. Причини пожежі з'ясовуються.

Вогонь поширився на площі понад 6 тисяч квадратних метрів і повністю знищив сім будівель, включаючи головний будинок комплексу.

 
kyodonews

Як повідомляє місцева поліція, перед пожежею в замку проходив фестиваль культури держави Рюкю, та 30 жовтня персонал активно готувався до одного з святкових заходів.

Генеральний секретар японського уряду Йосіхіде Суга в четвер повідомив, що влада докладе всіх зусиль для відновлення замку.

Замок Сюрідзьо був побудований в XIV - XV століттях і вважається одним з головних символів стародавньої культури Окінави. Комплекс служив монаршої резиденцією за часів існування держави Рюкю.

У 1945 році під час Битви за Окінаву в підвалі замку розташовувався штаб Імператорської армії Японії. 25-27 травня замок обстрілювала артилерія американського лінкора "Міссісіпі", після чого там сталася пожежа.

 
kyodonews

Замок Сюрідзі довгий час стояв в руїнах. Реставрація середньовічного пам'ятника почалася тільки в 1980-і роки, а для відвідувачів він був відкритий в 1992 році.

У 2000 році замок Сюрідзьо був визнаний частиною всесвітньої спадщини ЮНЕСКО разом з іншими пам'ятками древнього царства на островах Рюкю в префектурі Окінава.

Клим Семенюк мав з Василем Стусом одного слідчого та Медведчука за адвоката, але не були особисто знайомі

Ми боремось за нашу незалежність сьогодні, оскільки попередні покоління боролися за неї та зрештою її здобули. Із загальної кількості репресованих українців багато абсолютно невинних людей, які навіть і не думали про вільну Україну. Про ту, яку думав Клим Семенюк. Саме завдяки йому і таким, як він, ми маємо за що боротися зараз.

Випускник Лубенської гімназії, видатний правник УНР: до 160-річчя Сергія Шелухіна

6 жовтня минула 160-та річниця з дня народження Сергія Шелухіна – соратника Симона Петлюри, Генерального судді УНР, міністра судових справ УНР, юриста-правника, Генерального прокурора у добу Центральної Ради, письменника, історика та дипломата, учасника п'яти наукових товариств, обстоювача автокефального статусу Православної Церкви України, громадського і політичного діяча.

До питання правового статусу Східної Галичини у 1918-1939 роках

Встановлення Польщею контролю над територією Східної Галичини у період після листопада 1918 року відбулося внаслідок здійснення Польщею агресії проти ЗУНР, окупації та подальшої анексії Східної Галичини.

Закордонне представництво УГВР. "Америка нам допоможе!"

Після того, як органи нквс урср у 1944 році отримали інформацію про створення Української Головної Визвольної Ради (УГВР) і захопили протоколи установчих зборів цього повстанського тимчасового парламенту або уряду воюючої України, перед ними постало завдання знайти всіх його активних діячів. Але пошуки на українських теренах виявилися марними.