У Харкові вандали пошкодили пам'ятник Рєпіну

Невідомі відламали пензлик на скультурі художника Іллі Рєпіна в саду Тараса Шевченка

Про це повідомляють "Комментарии".

Скульптура вже місяць стоїть з відламаним пензликом. Її автор Олександр Рідний дивується, що пошкодження помітили тільки зараз. Відновлювати елемент пам'ятника його творець не хоче.

 
"жить в харькове", facebook

"Нехай стоїть як є і нагадує містянам про їхній дійсний рівень культури. Я не бачу сенсу відновлювати пензлик.

Її зламати - це потрібно було помучитися злегка, рукою просто так не зламаєш, потрібно було підготуватися, принести з собою ключ або трубу. Пензлик 2,5 сантиметри завтовшки, і він не приварений, а литий з бронзи", - не приховує обурення скульптор Рідний.

 
"ЖИТЬ В ХАРЬКОВЕ", FACEBOOK

Чиновники кажуть, що це перший подібний акт вандалізму в оновленому парку.

 
"ЖИТЬ В ХАРЬКОВЕ", FACEBOOK

Скульптури виданих людей, пов'язаних із Харковом та областю, відкрили на початку серпня. Скульптор втілив у бронзі академіка Володимира Вернадського, художника Іллю Рєпіна та театрального режисера Леся Курбаса.

 
"ЖИТЬ В ХАРЬКОВЕ", FACEBOOK

Рєпін народився у Чугуєві Харківської губернії.

Щоденник Майдану. Про що ми тоді думали

"Ладно, давайте серьезно. Вот кто сегодня до полуночи готов выйти на Майдан? Лайки не считаются. Только комментарии под этим постом со словами "Я готов". Как только наберется больше тысячи, будем организовываться".

Що сказав Мотика? – відповідь професора Богдана Гудя на тему Волинської трагедії

26 жовтня в етері Українського радіо прозвучало інтерв'ю журналістки Світлани Мялик з відомим польським істориком, головним фахівцем із проблем Волині'43 професором Ґжеґожем Мотикою. Позаяк один із фрагментів цієї майже годинної розмови стосується моєї скромної особи, що гірше – містить низку інсинуацій і неправдивої інформації, прокоментую його для, насамперед, українських слухачів/читачів.

Боротьба між радянськими силами та підрозділами УПА на ПЗУЗ в 1944 році

4 листопада передчасно помер дослідник і популяризатор історії українського визвольного руху Владислав Сапа. У пам’ять про нього «Історична правда» публікує дослідження Владислава, яке одержало відзнаку історика Володимира В’ятровича на конкурсі студентських наукових робіт «Український визвольнй рух» 26 жовтня 2013 року, але досі не публікувалося.

Отець Василь Кушнір. Перший президент Комітету українців Канади

Абревіатура КУК в оперативних документах мдб/кдб срср завжди фігурувала поряд із фразами "антирадянська діяльність", "українські буржуазні націоналісти", "непримиренні вороги Радянського Союзу". Подібних епітетів удостоювалися й активні діячі, які створювали та розбудовували цю потужну громадсько-політичну організацію. Серед них – отець Василь Кушнір, перший президент Світового конгресу вільних українців.