У Харкові вандали пошкодили пам'ятник Рєпіну

Невідомі відламали пензлик на скультурі художника Іллі Рєпіна в саду Тараса Шевченка

Про це повідомляють "Комментарии".

Скульптура вже місяць стоїть з відламаним пензликом. Її автор Олександр Рідний дивується, що пошкодження помітили тільки зараз. Відновлювати елемент пам'ятника його творець не хоче.

 
"жить в харькове", facebook

"Нехай стоїть як є і нагадує містянам про їхній дійсний рівень культури. Я не бачу сенсу відновлювати пензлик.

Її зламати - це потрібно було помучитися злегка, рукою просто так не зламаєш, потрібно було підготуватися, принести з собою ключ або трубу. Пензлик 2,5 сантиметри завтовшки, і він не приварений, а литий з бронзи", - не приховує обурення скульптор Рідний.

 
"ЖИТЬ В ХАРЬКОВЕ", FACEBOOK

Чиновники кажуть, що це перший подібний акт вандалізму в оновленому парку.

 
"ЖИТЬ В ХАРЬКОВЕ", FACEBOOK

Скульптури виданих людей, пов'язаних із Харковом та областю, відкрили на початку серпня. Скульптор втілив у бронзі академіка Володимира Вернадського, художника Іллю Рєпіна та театрального режисера Леся Курбаса.

 
"ЖИТЬ В ХАРЬКОВЕ", FACEBOOK

Рєпін народився у Чугуєві Харківської губернії.

В оці тайфуна. Як проголосили Акт Злуки

У цей день здавалося, що буревії історії втомилися і зупинили свій руйнівний рух. Насправді над Київом зупинилося "око тайфуну", де вітру може не бути. Навколо ж української столиці усе пригиналося від буревіїв.

Незалежність №1: Коли Грушевський її оголосив, чому Винниченко сумнівався, а Єфремов був проти

У перші дні 1918 року – 9 січня за старим стилем (22 січня за новим) – в умовах військової агресії проголошено незалежну республіку Україна.

Коли оголосили останній відбій. Уривок із книжки "Демобілізовані" Алана Олпорта

Демобілізація – це окрема битва, якої у жодному разі не можна програти. Які зміни переживало суспільство Великої Британії після Другої світової війни? Як демобілізовані адаптовувались до мирного життя? Про важку дорогу від війни до миру йдеться у книжці британського історика Алана Олпорта "Демобілізовані: повернення додому після Другої світової війни", яка у січні побачить світ у видавництві "Локальна історія".

Биківня: таємне місце масових поховань жертв сталінського терору

Історія Биківнянських могил — це історія місця масових поховань жертв сталінського терору, яке було приховане від суспільства протягом багатьох років. Биківня — це місце-символ, де були поховані голоси, яких змусили замовкнути. Це не просто могили, це багато людей, кожен із яких міг змінити щось у світі.