АНОНС: Зустріч із Володимиром В'ятровичем на тему декомунізації

25 травня в Києві в рамках Дискусійного клубу Реанімаційного пакету реформ. відбудеться зустріч із Володимиром В’ятровичем, Головою Українського інституту національної пам’яті, експертом групи РПР "Політика національної пам’яті".

Тема зустрічі: "Декомунізація. Досвід реформи".

 

Очікуємо жваву дискусію про сутність декомунізації, зокрема:

- Навіщо була потрібна декомунізація? Чому декомунізація – це реформа?
- Секрети успіху реформи: команда, план, союзники, дослідження, досвід інших країн, комунікація
- На якому етапі вважати реформу реалізованою?
- Якою і чи буде декомунізація 2.0?

24 травня, середа, 18.00.

Про місце проведення буде повідомлено згодом.

Для участі прохання зареєструватися онлайн за адресою https://goo.gl/QZBfxc.

Година папуги. «Золотий вересень»

«Ось два пістолети. Коли увірвуться українські бандити, ти застрелиш дітей, а потім застрелишся сама! Пам’ятай: у тебе мають лишитися три набої!» — останню розмову батька і мами семирічний Адам підслухав випадково.

Чому «Пушкіни» в публічному просторі - це ворожа російська пропаганда

Оспівував загарбницькі війни Російської імперії і брав у них участь. Виправдовував воєнні злочини російської армії. Заперечував право українського, польського, народів Балтії на державність. Паплюжив гетьмана Івана Мазепу. Його ім'я нині ворог використовує як ідеологічну зброю: "Херсон — полуденный край России",— банер з цією цитатою розвішували на біл-бордах росіяни під час окупації Херсону. Мова піде про одного із найвідоміших ідейно-культурних маркерів російського імперіалізму — письменника Алєксандра Пушкіна.

Не товариш. Фантастичні вибори великого 1990 року

Моментально з бридливістю повертаю посвідчення: «Заберіть це! Я їм не товариш! Я член Української Республіканської партії». І – о, диво! – для мене, єдиного із 450 депутатів, було виготовлено посвідчення без слова "товариш"!

Степан Скрипник. Хорунжий Армії УНР, депутат, патріарх

У 1940–1980-х роках резидентури кдб срср у Канаді і США широко практикували оперативні заходи з компрометації через так звану прогресивну пресу визначних українських діячів, які активно боролися за духовне і національне відродження. Одна з таких операцій була спрямована проти тодішнього митрополита Української православної церкви Канади, а невдовзі – УПЦ США, у майбутньому – Святішого Патріарха Київського і всієї Руси-України Мстислава.