В Одесі осквернили меморіальну дошку президенту Польщі. ФОТО

В Одесі осквернили меморіальну дошку трагічно загиблому екс-президенту Польщі Леху Качинському.

Про це повідомляє місцеве видання "Рупор Одеси".

Меморіальна дошка була встановлена ​​у квітні 2010 року, коли за ініціативою екс-мера Одеси Едуарда Гурвіца вулиця Польська була перейменована на вулицю Леха Качинського.

Як відомо, вранці 10 квітня 2010 року літак, в якому летів Качинський з дружиною Марією, розбився на території Росії.

 

Разом з президентом летіла делегація, що складається з політичних, військових, громадських і релігійних діячів Польщі. На борту літака знаходилися 89 пасажирів і 7 членів екіпажу.

Дивіться також стенограму переговорів у кабіні Ту-154 Качинського і стенограму переговорів російських диспетчерів, які приймали його літак

Випускник Лубенської гімназії, видатний правник УНР: до 160-річчя Сергія Шелухіна

6 жовтня минула 160-та річниця з дня народження Сергія Шелухіна – соратника Симона Петлюри, Генерального судді УНР, міністра судових справ УНР, юриста-правника, Генерального прокурора у добу Центральної Ради, письменника, історика та дипломата, учасника п'яти наукових товариств, обстоювача автокефального статусу Православної Церкви України, громадського і політичного діяча.

До питання правового статусу Східної Галичини у 1918-1939 роках

Встановлення Польщею контролю над територією Східної Галичини у період після листопада 1918 року відбулося внаслідок здійснення Польщею агресії проти ЗУНР, окупації та подальшої анексії Східної Галичини.

Закордонне представництво УГВР. "Америка нам допоможе!"

Після того, як органи нквс урср у 1944 році отримали інформацію про створення Української Головної Визвольної Ради (УГВР) і захопили протоколи установчих зборів цього повстанського тимчасового парламенту або уряду воюючої України, перед ними постало завдання знайти всіх його активних діячів. Але пошуки на українських теренах виявилися марними.

Опіум, вбивства, валютні спекуляції: китайські таємні організації в радянській Україні

Для більшості маловідомим залишається факт, що у першій половині XX cтоліття в Україні існувала доволі помітна китайська діаспора. Китайці оселилися в багатьох містах та навіть селах переважно на півдні та сході країни, а райони, де вони колись компактно проживали, до сих пір в народі називаються "шанхаями". Там, де виникали китайські діаспори, неодмінно з'являлися і злочинні угруповання та таємні містичні братства, більш відомі в масовій культурі як тріади.