Спецпроект

П'яниця потрощив битою портрети ветеранів на Дніпропетровщині

Міліція затримала п'яного молодика, який бейсбольною битою бив скло на портретах ветеранів Великої Вітчизняної війни на Алеї військової слави у місті Першотравенськ (Дніпропетровська область).

Як повідомляє Інтерфакс-Україна з посиланням на відділ зв'язків з громадськістю ГУ МВС України в Дніпропетровській області, дзвінок свідків інциденту надійшов до чергової частини вранці у вівторок.

Прибувши на місце, правоохоронці за наявними прикметами за півгодини затримали підозрюваного, 20-річного місцевого жителя. Зловмисника, котрий перебував у стані алкогольного сп'яніння, перевезли у міське відділення міліції.

"Того ранку він прийшов на Алею військової слави, де знаходяться 25 двосторонніх бігбордів з портретами ветеранів Великої Вітчизняної війни-жителів Першотравенська. Незважаючи на те, що дерев'яні короби з портретами висіли на висоті 2,5 метра над землею, молода людина змогла за допомогою металевої бейсбольної бити розбити скло на семи бігбордах", - наголошується в повідомленні міліції.

Наразі вирішується питання про порушення відносно зловмисника кримінальної справи за ст. 296 (хуліганство) Кримінального кодексу України і про обрання запобіжного заходу.

Нагадаємо, в ніч на вівторок був також зруйнований пам'ятник воїнам-афганцям у Києві на Подолі навпроти Іллінської церкви. Міліція поки що не встановила особи злочинців.

Клим Семенюк мав з Василем Стусом одного слідчого та Медведчука за адвоката, але не були особисто знайомі

Ми боремось за нашу незалежність сьогодні, оскільки попередні покоління боролися за неї та зрештою її здобули. Із загальної кількості репресованих українців багато абсолютно невинних людей, які навіть і не думали про вільну Україну. Про ту, яку думав Клим Семенюк. Саме завдяки йому і таким, як він, ми маємо за що боротися зараз.

Випускник Лубенської гімназії, видатний правник УНР: до 160-річчя Сергія Шелухіна

6 жовтня минула 160-та річниця з дня народження Сергія Шелухіна – соратника Симона Петлюри, Генерального судді УНР, міністра судових справ УНР, юриста-правника, Генерального прокурора у добу Центральної Ради, письменника, історика та дипломата, учасника п'яти наукових товариств, обстоювача автокефального статусу Православної Церкви України, громадського і політичного діяча.

До питання правового статусу Східної Галичини у 1918-1939 роках

Встановлення Польщею контролю над територією Східної Галичини у період після листопада 1918 року відбулося внаслідок здійснення Польщею агресії проти ЗУНР, окупації та подальшої анексії Східної Галичини.

Закордонне представництво УГВР. "Америка нам допоможе!"

Після того, як органи нквс урср у 1944 році отримали інформацію про створення Української Головної Визвольної Ради (УГВР) і захопили протоколи установчих зборів цього повстанського тимчасового парламенту або уряду воюючої України, перед ними постало завдання знайти всіх його активних діячів. Але пошуки на українських теренах виявилися марними.