Історія музики за 7 хвилин. ІНФОГРАФІКА

Від барабанів первісних людей - до драм-машини Depeche Mode. З чого почали - тим наразі й закінчили :)

Приголомшливий ролик, в якому вся історія музики проноситься перед вами всього за сім хвилин. Причому музика тут не просто звучить - вона зображується візуально художником-ілюстратором Пабло Моралесом.

Можна ознайомитися з творчістю видатних класичних і оперних композиторів; з блюзом, джазом, роком, металом і електронною музикою. Побачити, як з'явилася нотна грамота, який вплив на музику мали інструменти і манера виконання.

А нижче - ролик американського колективу Pentatonix "Еволюція музики", де музична історія представлена а капела:

Дивіться також:

Історія Латвії за 8 хвилин. МУЛЬТФІЛЬМ

Голоси, яким 100 років. Знайдено архів воскових циліндрів. АУДІО

Щедрик. Як американці зробили нашу мелодію своєю

1986: Віктор Цой стає зіркою в Києві - перші кліпи. ВІДЕО

Король тенорів Олександр Мишуга

Історія Білорусі в одному мультфільмі. ВІДЕО

1971: "Червона Рута" перемагає на першій "Пісні року". ВІДЕО

Інші матеріали за темою "Музика"

Клим Семенюк мав з Василем Стусом одного слідчого та Медведчука за адвоката, але не були особисто знайомі

Ми боремось за нашу незалежність сьогодні, оскільки попередні покоління боролися за неї та зрештою її здобули. Із загальної кількості репресованих українців багато абсолютно невинних людей, які навіть і не думали про вільну Україну. Про ту, яку думав Клим Семенюк. Саме завдяки йому і таким, як він, ми маємо за що боротися зараз.

Випускник Лубенської гімназії, видатний правник УНР: до 160-річчя Сергія Шелухіна

6 жовтня минула 160-та річниця з дня народження Сергія Шелухіна – соратника Симона Петлюри, Генерального судді УНР, міністра судових справ УНР, юриста-правника, Генерального прокурора у добу Центральної Ради, письменника, історика та дипломата, учасника п'яти наукових товариств, обстоювача автокефального статусу Православної Церкви України, громадського і політичного діяча.

До питання правового статусу Східної Галичини у 1918-1939 роках

Встановлення Польщею контролю над територією Східної Галичини у період після листопада 1918 року відбулося внаслідок здійснення Польщею агресії проти ЗУНР, окупації та подальшої анексії Східної Галичини.

Закордонне представництво УГВР. "Америка нам допоможе!"

Після того, як органи нквс урср у 1944 році отримали інформацію про створення Української Головної Визвольної Ради (УГВР) і захопили протоколи установчих зборів цього повстанського тимчасового парламенту або уряду воюючої України, перед ними постало завдання знайти всіх його активних діячів. Але пошуки на українських теренах виявилися марними.