У прокат вийшов фільм про "найсильнішого у світі" українця. ВІДЕО

На широкий екран вийшов художній фільм "Іван Сила" (Strong Ivan) - біографія українського силача Івана Фірцака, який народився в червні 1899 року в селі Білки Іршавського району на Закарпатті.

Естонський Морський музей хоче організувати виставку речей з "Титаніка"

Естонський Морський музей планує провести виставку предметів і речей, піднятих з Титаніка, що затонув 100 років тому. Археолог і дослідник морських глибин Джеймс Дельгадо відвідав Талліннський п'ятий форум культурної спадщини Балтійського регіону і поділився враженнями про свої експедиції на дно океану.

У Данії знайшли спосіб привернути відвідувачів до музею. ФОТО

В одному з музеїв Данії знайшли вельми незвичайний спосіб залучення відвідувачів, збільшивши їх кількість удвічі. На даху одного з музеїв Данііі встановили райдужну панораму датсько-ісландського світлохудожніка Олафура Еліассона.

Перший в Україні музей повидла відкрито на Закарпатті

У селі Ботар Виноградівського району на Закарпатті відкрито перший в Україні дегустаційний зал і музей повидла. Відтепер туристи мають можливість продегустувати тут понад 20 сортів повидла, виготовленого з карпатських ягід, слив, чорноплідної горобини та журавлини.

Будинок-музей Адама Міцкевича у Новогрудці відзначив 75-річний ювілей

Перший у світі музей Адама Міцкевича з'явився в колишній столиці Великого князівства Литовського. Нині він відзначає 75-річчя. Під час святкування ювілею музею в його стінах відкрилася фотовиставка "Пам'ятники Міцкевича у світі".

У дерев'яному лямусі монастиря бригіток відкриють музей

У лямусі на території бригітського монастиря в Гродно відкриється музей католицької єпархії. Як повідомляють в єпархії, рішення про створення музею прийняв гродненський єпископ Олександр Кашкевич.

В інтернеті з'явився музей німецьких діячів мистецтва у вигнанні

У середу, 18 вересня, в інтернеті відкрилася онлайн-експозиція, присвячена спадщині діячів мистецтва, вимушених бігти з Німеччини в часи націонал-соціалізму. Серед представлених у ній авторів - художник Макс Бекман, драматург Бертольд Брехт, письменник Томас Манн і багато інших.

У Києві охоронець 28 разів обікрав музей

Охоронець приватного музею в Солом'янському районі 28 разів обікрав своє місце роботи. Крав раз на тиждень і рівно о 17-й годині.

"Софія Київська" заманюватиме школярів квестами

У Міносвіти відбувся круглий стіл: чиновники, співробітники Національного заповідника "Софія Київська", педагоги і краєзнавці говорили про те, як зацікавити учнів історичною спадщиною.

Садибу Мурашка у Києві перетворять на артцентр

У Києві садибу Мурашка, яка заходиться за адресою М.Житомирська 12а, 12б, 14а, 14б, передадуть на баланс міста та перетворять на артцентр. Про це журналістам повідомив депутат Київради, секретар постійної комісії з власності Павло Тесленко.

ТРОЦЬКОГО ВИДАЛИ УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ

У Львові презентували книжку "Український Троцький. Тексти Лева Троцького про Україну".

У Києві вкотре спотворили вигляд "Київської фортеці". ФОТО

У Києві спотворили зовнішній вигляд пам'ятки національного значення "Київська фортеця".

На території Софійського музею розпочалися археологічні розвідки

На території Софійського музею було розпочато розвідувальні археологічні дослідження задля визначення напрямів і масштабів розкопок на наступні роки. Археологічну розвідку зумовила потреба в чіткому визначенні локалізації решток храму ХІ століття, стратиграфії ділянок, потужності культурних шарів тощо.

В Україні видали американський бестселер про історію раку

В Україні презентували український переклад книги Сіддгартхи Мукерджі "Імператор усіх хвороб: Біографія раку".

Білоруський пенсіонер створив Музей гармоні

У колекції білоруського пенсіонера Михайла Слизького - сотня музичних інструментів. Є й баяни, і акордеони, і губні гармошки. Нещодавно унікальне зібрання переїхало до Державного університету культури і мистецтв.

Лувр рятує свої запасники від повені

Лувр планує перенести свої запасники з основної будівлі музею, щоб уникнути збитків від можливої ​​повені.

"Газовий музей" відкрився в Івано-Франківську

В Івано-Франківську до 140-річчя з часу появи блакитного палива в місті відкрили "Газовий музей". У ньому знаходиться близько 50 експонатів - газових лічильників і пристроїв.

Вийшов друком перший том "ОУН на Донеччині"

Вийшов друком перший том книжки "ОУН на Донеччині".

Кембридж запускає свій сайт про Шевченка

До 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка, яке святкуватимуть у 2014-му році, українські студії Кембриджського університету запустять сайт Shevchenko2014.org.

Музей Вікторії і Альберта купив діючий пістолет з 3D-принтера

Британський музей Вікторії і Альберта повідомив про придбання діючого пістолета, виготовленого за допомогою 3D-принтера. Музей повідомив, що пістолет стане частиною колекції "нового, впливового, інноваційного або експериментального" ​​сучасного дизайну.