Музей Майдану запрошує на безкоштовні екскурсії

Національний музей Революції Гідності запрошує відвідувачів на безкоштовні тематичні екскурсії у жовтні

Про це повідомляє Національний меморіальний комплекс Героїв Небесної Сотні – Музей Революції Гідності, передає Укрінформ.

 

"Починаємо маршрут в Інформаційно-виставковому центрі Музею Майдану (майдан Незалежності, 18/2, Будинок профспілок). Тут учасники екскурсії ознайомляться з експозицією "Назустріч свободі", в якій зібрано знакові артефакти часів Майдану. Далі пройдемо до стели на майдані Незалежності, де діє виставковий проєкт "Рік спротиву: як по(в)стає Білорусь", присвячений річниці початку протестів.

На стендах зібрано світлини та описи ключових моментів історії протестів у країні, які поступово змінювали білоруську націю. На алеї Героїв Небесної Сотні та біля Дзвона Гідності біля каплиці архистратига Михаїла дізнаємося про найгарячіші події Революції Гідності та її учасників. Тут Національний музей Революції Гідності проводить церемонію вшанування Героїв Небесної Сотні в день народження кожного з них", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що кількість місць у групі обмежено, тому прохання зареєструватися за посиланням

Розклад комплексних екскурсій у жовтні:

– вівторок, 19.10 та 26.10, об 11:00; 

– середа, 20.10, о 18:00;

- четвер, 28.10, о 18:00;

- субота, 30.10, о 12:00.

Тривалість екскурсії – до 1,5 години.

Вибір Віктора Кравченка. Людина, яка домоглася суду над СРСР

Ілько Борщак. На вістрі радянської спецпропаганди у Франції

Ілько Борщак був потрібен більшовицькому режимові лише тоді, коли він чітко вписувався в схему діяльності радянської спецпропаганди за кордоном. Коли ж чекісти зрозуміли, що він грає подвійну роль, його спробували скомпрометувати в емігрантських колах саме як більшовицького агента. Жодні минулі заслуги перед радянською владою до уваги не бралися. Так чинили з усіма. Ставилися як до відпрацьованого матеріалу, з яким можна робити будь-що.

Рена Марутян: "Метою геноцидальних практик росії є стирання української національної ідентичності"

Інтерв’ю з доктором наук з державного управління, професоркою кафедри глобальної та національної безпеки КНУ ім. Т. Г. Шевченка Реною Марутян у Музеї "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова.

"Пєрацький. Кар'єрна драбина". Уривок з книги про вбивство міністра Пєрацького

Вбивство міністра внутрішніх справ Броніслава Пєрацького стало одним із найгучніших замахів міжвоєнної Польщі. А для українських націоналістів — символом чи не найбільшої потуги, що її сягнула революційна організація в 1930-х роках. Міністр Пєрацький був одним із творців польської незалежності, а його життєпис подібний до біографій українських ровесників. Усе змінилося після листопада 1918-го: Пєрацький розбудовував польську державу, а його українські однолітки — підпілля, що боролося з Польщею та мріяло про власну державність. Пєрацький став одним із найвпливовіших польських посадовців і загинув на піку кар'єри від рук українця — представника молодого покоління, що було значно радикальніше за своїх попередників.