У Києві відкрили музей електрогітар – восьмий у світі

Новий музей електрогітар від Universum Guitars почав працювати у Києві на території ВДНГ.

Про це повідомив у Фейсбуці гендиректор національного комплексу Євген Мушкін.

 

"Восьмий у світі музей електрогітар. Тут представлені унікальні експонати з різних куточків планети (наприклад, Fender Telecaster'52 і Gibson Les Paul Artisan)", – йдеться у повідомленні.

За словами Мушкіна, у музеї зібрано 300 гітар, виготовлених з 50-х років і до наших днів.

Простір обладнано новітнім звуковим і освітлювальним обладнанням, спеціальними панелями для створення ідеальної акустики. Тепер тут будуть концерти, театралізовані постановки, шоу.

"Наш новий партнер-резидент, який придумав і створив цей проект на ВДНГ – Universum Guitars. Унікальний в світі проект. Виявляється, ці українські хлопці роблять круті електрогітари і підсилювачі, якими користуються кращі музиканти з усього світу. Тільки уявіть: у світі приблизно 2500 виробників гітар, серед яких Universum Guitars входять в топ-10", – написав Мушкін.

Щоденник Майдану. Про що ми тоді думали

"Ладно, давайте серьезно. Вот кто сегодня до полуночи готов выйти на Майдан? Лайки не считаются. Только комментарии под этим постом со словами "Я готов". Как только наберется больше тысячи, будем организовываться".

Що сказав Мотика? – відповідь професора Богдана Гудя на тему Волинської трагедії

26 жовтня в етері Українського радіо прозвучало інтерв'ю журналістки Світлани Мялик з відомим польським істориком, головним фахівцем із проблем Волині'43 професором Ґжеґожем Мотикою. Позаяк один із фрагментів цієї майже годинної розмови стосується моєї скромної особи, що гірше – містить низку інсинуацій і неправдивої інформації, прокоментую його для, насамперед, українських слухачів/читачів.

Боротьба між радянськими силами та підрозділами УПА на ПЗУЗ в 1944 році

4 листопада передчасно помер дослідник і популяризатор історії українського визвольного руху Владислав Сапа. У пам’ять про нього «Історична правда» публікує дослідження Владислава, яке одержало відзнаку історика Володимира В’ятровича на конкурсі студентських наукових робіт «Український визвольнй рух» 26 жовтня 2013 року, але досі не публікувалося.

Отець Василь Кушнір. Перший президент Комітету українців Канади

Абревіатура КУК в оперативних документах мдб/кдб срср завжди фігурувала поряд із фразами "антирадянська діяльність", "українські буржуазні націоналісти", "непримиренні вороги Радянського Союзу". Подібних епітетів удостоювалися й активні діячі, які створювали та розбудовували цю потужну громадсько-політичну організацію. Серед них – отець Василь Кушнір, перший президент Світового конгресу вільних українців.