Netflix зніме екранізацію роману Ремарка «На західному фронті без змін»

Компанія Netflix планує зняти кіноадаптацію роману Еріха Марії Ремарка «На Західному фронті без змін».

Про це повідомляє видання Variety.

 

Режисером картини виступить німець Едвард Бергер, сценарій написали колишній журналіст The Washington Post і кіносценарист Іан Стокелл та актриса і продюсер Леслі Патерсон.

У головній ролі зніметься актор Даніель Брюль, відомий за стрічкою "Безславні виродки".

Продюсером фільму стануть Мальте Грунерт ("Наслідки", "Під піском", "Наднебезпечний").

Очікується, що виробництво стрічки розпочнеться у березні. Видання пише, що екранізація стане одним з найбільш масштабних за бюджетом фільмів, які коли-небудь були зняті в Німеччині.

Старт зйомок заплановано на березень 2021 року.


Як відомо, "На Західному фронті без змін" — антивоєнний роман Еріха Марії Ремарка, виданий у 1929 році. Першою екранізацією роману став однойменний фільм режисера Льюїса Майлстоуна (1930 р.). Він отримав одразу два "Оскари": в номінації "Найкращий режисер" та "Найкращий фільм".

У 1979 році режисер Делберт Манн зняв телевізійний варіант фільму.

Платоніда Хоткевич. «Щоб нічого не надрукувала про чоловіка»

В архівних фондах Служби зовнішньої розвідки України знайдено тоненьку справу на Платоніду Хоткевич – дружину визначного українського діяча Гната Хоткевича, який був репресований сталінським режимом і розстріляний 8 жовтня 1938 року за "участь у контрреволюційній діяльності і шпигунство на користь Німеччини". Дружину ж органи СМЕРШ вистежили після Другої світової війни у Празі і заарештували, "щоб нічого не надрукувала про чоловіка".

"Моя війна". Уривок із книги Валерія Залужного

"Моя війна" — це особиста розповідь генерала Валерія Залужного про шлях від хлопчака до Головнокомандувача Збройних Сил України, а водночас це історія країни, яка прямує до війни: спершу примарної, у можливість якої ніхто не вірив, а згодом великої, ґлобальної, повномасштабної.

Волинь’43: Що замовчує польська історіографія?

Документи польської конспірації, зокрема Делегатури уряду на Край і командування Армії Крайової, свідчать про те, що ситуація на цих теренах у роки Другої світової війни була дуже неоднозначною, а інспіраторами процесу "очищення" Волині від її польського населення виступали не лише українські націоналісти різних відламів, але й совєти, німці та кримінальні елементи.

Клим Семенюк мав з Василем Стусом одного слідчого та Медведчука за адвоката, але не були особисто знайомі

Ми боремось за нашу незалежність сьогодні, оскільки попередні покоління боролися за неї та зрештою її здобули. Із загальної кількості репресованих українців багато абсолютно невинних людей, які навіть і не думали про вільну Україну. Про ту, яку думав Клим Семенюк. Саме завдяки йому і таким, як він, ми маємо за що боротися зараз.