Після скандалу Amazon зняв з продажу іграшки із зображенням концтабору Освенцим

Американський гігант інтернет-торгівлі Amazon після критики польського музею прибрав з продажу різдвяні прикраси із зображенням нацистського концтабору Освенцим (Аушвіц).

Про це пише ВВС.

 
twitter.com/AuschwitzMuseum

На ялинкових іграшках, килимках для комп'ютерної миші і відкривачці були розташовані зображення з Освенцима, зокрема фотографії залізничних шляхів до воріт табору смерті, а також парканів із колючим дротом і бараків для ув'язнених .

 
twitter.com/AuschwitzMuseum

Увагу на недоречні сувеніри на сайті Amazon звернув музей Аушвіц-Біркенау.

"Продаж "ялинкових прикрас" із зображеннями Освенцима не здається нам доречним. Освенцим на відкривачках для пляшок - це обурливо і нешанобливо. Ми просимо @amazon видалити ці товари", - звернулися представники музею на його офіційній сторінці в Twitter.

 
twitter.com/AuschwitzMuseum

Онлайн-магазин іграшки прибрав. Але, як пізніше зауважив музей, в продажу частина з них все ж залишилася.

Зокрема, на сайті знайшовся ще один товар вже від іншого виробника - килимок для комп'ютерної миші, на якому відтворено фотографію із зображенням вагонів, в яких перевозилися ув'язнені концтабору.

 
twitter.com/AuschwitzMuseum

Трохи пізніше компанія Amazon запевнила, що всі товари з зображенням Освенцима були зняті з продажу.

"Усі продавці зобов'язані дотримуватися наших правил продажів, і ті з них, хто відмовляється це робити, зіткнуться з санкціями, в тому числі і з можливим закриттям їхніх облікових записів", - йдеться в заяві компанії.

Година папуги. Велике кохання Зоф’ї Бартницької

Через 70 років пані Бартницька пригадувала останні чутки, які долинали про долю її чоловіка з СРСР, з самого сходу України: «Брат чоловіка, колись там — не знаю, коли — контактував з якимись військовими чинами. Йому сказали: «Його нема серед живих. Тільки не можна про це говорити». Колишній агроном, поручик резерву Зиґмунт Бартницький зник. Про те, що з ним трапилось, не можна було говорити 50 років.

Не товариш. Фантастичні вибори великого 1990 року

Моментально з бридливістю повертаю посвідчення: «Заберіть це! Я їм не товариш! Я член Української Республіканської партії». І – о, диво! – для мене, єдиного із 450 депутатів, було виготовлено посвідчення без слова "товариш"!

Степан Скрипник. Хорунжий Армії УНР, депутат, патріарх

У 1940–1980-х роках резидентури кдб срср у Канаді і США широко практикували оперативні заходи з компрометації через так звану прогресивну пресу визначних українських діячів, які активно боролися за духовне і національне відродження. Одна з таких операцій була спрямована проти тодішнього митрополита Української православної церкви Канади, а невдовзі – УПЦ США, у майбутньому – Святішого Патріарха Київського і всієї Руси-України Мстислава.

Вибір Віктора Кравченка. Людина, яка домоглася суду над СРСР