Екс-король Бельгії Альберт II здав тест на батьківство. Інакше штраф

Екс-королю Бельгії Альберту II загрожував щоденний штраф у €5 тис. у разі якщо б він не здав ДНК-тест.

Про це повідомляє The Бабель із посиланням на Deutsche Welle.

Альберт ІІ
Альберт ІІ
Фото: The Royal Correspondent

Результати допоможуть з'ясувати, чи є монарх батьком 50-річної Дельфіни Боель, яка вже протягом 10 років у суді намагається довести, що вона позашлюбна дочка Альберта.

Результати тесту будуть закритими до ухвалення остаточного рішення суду, яке очікують наприкінці року.

У чому суть справи?

Чутки про те, що в короля була позашлюбна дитина, вперше з'явилися ще в 1999 році, після чого спалахнув скандал, а бельгійські ЗМІ почали публікувати безліч версій.

Дельфіна Боель
Дельфіна Боель

У 2005 році Боель вперше заявила, що вона дочка короля Альберта. Її мати, баронеса Сібілль де Селіс Лонгшамс, стверджувала, що в них із королем були стосунки між 1966 та 1984 роками, коли Альберт був ще принцом.

Після зречення престолу монархом у 2013 році у ЗМІ з'явилася інформація, що дохід Альберта на рік становив близько €1 млн. Незабаром після цього Боель подала позов про визнання батьківства.

Платоніда Хоткевич. «Щоб нічого не надрукувала про чоловіка»

В архівних фондах Служби зовнішньої розвідки України знайдено тоненьку справу на Платоніду Хоткевич – дружину визначного українського діяча Гната Хоткевича, який був репресований сталінським режимом і розстріляний 8 жовтня 1938 року за "участь у контрреволюційній діяльності і шпигунство на користь Німеччини". Дружину ж органи СМЕРШ вистежили після Другої світової війни у Празі і заарештували, "щоб нічого не надрукувала про чоловіка".

"Моя війна". Уривок із книги Валерія Залужного

"Моя війна" — це особиста розповідь генерала Валерія Залужного про шлях від хлопчака до Головнокомандувача Збройних Сил України, а водночас це історія країни, яка прямує до війни: спершу примарної, у можливість якої ніхто не вірив, а згодом великої, ґлобальної, повномасштабної.

Волинь’43: Що замовчує польська історіографія?

Документи польської конспірації, зокрема Делегатури уряду на Край і командування Армії Крайової, свідчать про те, що ситуація на цих теренах у роки Другої світової війни була дуже неоднозначною, а інспіраторами процесу "очищення" Волині від її польського населення виступали не лише українські націоналісти різних відламів, але й совєти, німці та кримінальні елементи.

Клим Семенюк мав з Василем Стусом одного слідчого та Медведчука за адвоката, але не були особисто знайомі

Ми боремось за нашу незалежність сьогодні, оскільки попередні покоління боролися за неї та зрештою її здобули. Із загальної кількості репресованих українців багато абсолютно невинних людей, які навіть і не думали про вільну Україну. Про ту, яку думав Клим Семенюк. Саме завдяки йому і таким, як він, ми маємо за що боротися зараз.