Слов'янськими терористами керує історичний реконструктор. ФОТО

Керівник банди, яка діє у Слов'янську, громадянин РФ Іґорь Ґіркін під псевдонімом "Стрєлок" виявився палким прихильником військово-історичного руху.

Відповідні фотографії розмістив у своєму ЖЖ користувач bmpd.

За його словами, відставний офіцер ФСБ Ґіркін давно захоплювався військово-історичною реконструкцією і засвітився в багатьох фестивалях.

Ось росіянин у імперському однострої:

Легіонер Римської імперії

Користувач пише, що Ґіркін найчастіше брав участь у реконструкціях Добровольчої Армії, яка пізніше перетворилася у Зброїні сили Півдня Росії (білогвардійські формування 1917-20 рр., вони ж за іменем свого командира - "денікінці").

 Форма, схоже, білогвардійська або РІА, погони - унтер-офіцерські

З кулеметом проти червоноармійців:

 

В денікінській зимовій формі:

 

Кулеметник Робітничо-селянської червоної армії:

 У лівого реконструктора - петлиці замість погон, тобто йдеться про Червону армію до 1943 року. Ґіркін нібито сержант, реконструює 75-ту морську стрілецьку бригаду

Викрадач місії ОБСЄ в однострої часів Наполеонівських війн:

Форма унтер-офіцера Московського драгунського полку, знято найімовірніше на реконструкції Бородинської битви

Характерна денікінська нашивка на рукаві:

 

І подібна нашивка на "командуючому силами самооборони Донецької народної республіки":

 

Про кримінальну складову реконструктора Ґіркіна читайте на Українській Правді.

Дивіться також інші матеріали за темою "Реконструкція"

Що сказав Мотика? – відповідь професора Богдана Гудя на тему Волинської трагедії

26 жовтня в етері Українського радіо прозвучало інтерв'ю журналістки Світлани Мялик з відомим польським істориком, головним фахівцем із проблем Волині'43 професором Ґжеґожем Мотикою. Позаяк один із фрагментів цієї майже годинної розмови стосується моєї скромної особи, що гірше – містить низку інсинуацій і неправдивої інформації, прокоментую його для, насамперед, українських слухачів/читачів.

Боротьба між радянськими силами та підрозділами УПА на ПЗУЗ в 1944 році

4 листопада передчасно помер дослідник і популяризатор історії українського визвольного руху Владислав Сапа. У пам’ять про нього «Історична правда» публікує дослідження Владислава, яке одержало відзнаку історика Володимира В’ятровича на конкурсі студентських наукових робіт «Український визвольнй рух» 26 жовтня 2013 року, але досі не публікувалося.

Отець Василь Кушнір. Перший президент Комітету українців Канади

Абревіатура КУК в оперативних документах мдб/кдб срср завжди фігурувала поряд із фразами "антирадянська діяльність", "українські буржуазні націоналісти", "непримиренні вороги Радянського Союзу". Подібних епітетів удостоювалися й активні діячі, які створювали та розбудовували цю потужну громадсько-політичну організацію. Серед них – отець Василь Кушнір, перший президент Світового конгресу вільних українців.

Харитина Кононенко. "Та, що йшла за покликом Києва"

З відновленням незалежності Київ щороку вшановує Олену Телігу, лицарку й музу національно-визвольної боротьби. Проте жодна київська вулиця не має навіть невеличкого пам'ятного знака на честь Харитини Кононенко, на 6 років старшої за Телігу діячки, яка була активною учасницею Української революції в нашій столиці.