Слов'янськими терористами керує історичний реконструктор. ФОТО

Керівник банди, яка діє у Слов'янську, громадянин РФ Іґорь Ґіркін під псевдонімом "Стрєлок" виявився палким прихильником військово-історичного руху.

Відповідні фотографії розмістив у своєму ЖЖ користувач bmpd.

За його словами, відставний офіцер ФСБ Ґіркін давно захоплювався військово-історичною реконструкцією і засвітився в багатьох фестивалях.

Ось росіянин у імперському однострої:

Легіонер Римської імперії

Користувач пише, що Ґіркін найчастіше брав участь у реконструкціях Добровольчої Армії, яка пізніше перетворилася у Зброїні сили Півдня Росії (білогвардійські формування 1917-20 рр., вони ж за іменем свого командира - "денікінці").

 Форма, схоже, білогвардійська або РІА, погони - унтер-офіцерські

З кулеметом проти червоноармійців:

 

В денікінській зимовій формі:

 

Кулеметник Робітничо-селянської червоної армії:

 У лівого реконструктора - петлиці замість погон, тобто йдеться про Червону армію до 1943 року. Ґіркін нібито сержант, реконструює 75-ту морську стрілецьку бригаду

Викрадач місії ОБСЄ в однострої часів Наполеонівських війн:

Форма унтер-офіцера Московського драгунського полку, знято найімовірніше на реконструкції Бородинської битви

Характерна денікінська нашивка на рукаві:

 

І подібна нашивка на "командуючому силами самооборони Донецької народної республіки":

 

Про кримінальну складову реконструктора Ґіркіна читайте на Українській Правді.

Дивіться також інші матеріали за темою "Реконструкція"

Платоніда Хоткевич. «Щоб нічого не надрукувала про чоловіка»

В архівних фондах Служби зовнішньої розвідки України знайдено тоненьку справу на Платоніду Хоткевич – дружину визначного українського діяча Гната Хоткевича, який був репресований сталінським режимом і розстріляний 8 жовтня 1938 року за "участь у контрреволюційній діяльності і шпигунство на користь Німеччини". Дружину ж органи СМЕРШ вистежили після Другої світової війни у Празі і заарештували, "щоб нічого не надрукувала про чоловіка".

"Моя війна". Уривок із книги Валерія Залужного

"Моя війна" — це особиста розповідь генерала Валерія Залужного про шлях від хлопчака до Головнокомандувача Збройних Сил України, а водночас це історія країни, яка прямує до війни: спершу примарної, у можливість якої ніхто не вірив, а згодом великої, ґлобальної, повномасштабної.

Волинь’43: Що замовчує польська історіографія?

Документи польської конспірації, зокрема Делегатури уряду на Край і командування Армії Крайової, свідчать про те, що ситуація на цих теренах у роки Другої світової війни була дуже неоднозначною, а інспіраторами процесу "очищення" Волині від її польського населення виступали не лише українські націоналісти різних відламів, але й совєти, німці та кримінальні елементи.

Клим Семенюк мав з Василем Стусом одного слідчого та Медведчука за адвоката, але не були особисто знайомі

Ми боремось за нашу незалежність сьогодні, оскільки попередні покоління боролися за неї та зрештою її здобули. Із загальної кількості репресованих українців багато абсолютно невинних людей, які навіть і не думали про вільну Україну. Про ту, яку думав Клим Семенюк. Саме завдяки йому і таким, як він, ми маємо за що боротися зараз.