Спецпроект

У Китаї відкрився найбільший музей під відкритим небом

В Китаї відкрився музей-скансен, де відвідувачі зможуть побачити 130 найбільш відомих визначних пам'яток в один день.

Про це пише rkm.kiev.ua.

Парк Скансен на півдні Китаю є домом для найвідоміших архітектурних творінь нашої планети. Парк мініатюр розташувався на площі в 480 000 квадратних метрів.

Тут хмарочоси межують з чудовими храмами Ангкор-Ват у Камбоджі, а трохи далі розташувалися багатоквартирні будинки з видом на лондонський Тауер і Єлисейські Поля. Відвідувачі незвичайного парку зможуть побачити Статую Свободи і Сіднейський Харбор Брідж до обіду, а потім відправитися на прогулянку в гори Фудзі, але перед цим зробити зупинку, щоб кинути монетку в фонтан Треві і помилуватися архітектурою Парку Гуель Гауді.

Як і в Парижі, Ейфелеву вежу видно далеко за горизонтом, а поруч розташували Версальський палац і знамениті єгипетські Піраміди, які зазивають відвідувачів.

Манхеттен знаходиться в двох кроках від гори Рашмор.

Останнім часом китайські мандрівники стали найактивнішими у світі туризму, але для тих, хто не може дозволити собі побачити реальні пам'ятки, цей парк пропонує можливість почати день у Лондоні, пообідати в Парижі і помилуватися заходом сонця над Сіднейським оперним театром.

Подібні творіння є і в інших куточках планети. 

Теми

Щоденник Майдану. Про що ми тоді думали

"Ладно, давайте серьезно. Вот кто сегодня до полуночи готов выйти на Майдан? Лайки не считаются. Только комментарии под этим постом со словами "Я готов". Как только наберется больше тысячи, будем организовываться".

Що сказав Мотика? – відповідь професора Богдана Гудя на тему Волинської трагедії

26 жовтня в етері Українського радіо прозвучало інтерв'ю журналістки Світлани Мялик з відомим польським істориком, головним фахівцем із проблем Волині'43 професором Ґжеґожем Мотикою. Позаяк один із фрагментів цієї майже годинної розмови стосується моєї скромної особи, що гірше – містить низку інсинуацій і неправдивої інформації, прокоментую його для, насамперед, українських слухачів/читачів.

Боротьба між радянськими силами та підрозділами УПА на ПЗУЗ в 1944 році

4 листопада передчасно помер дослідник і популяризатор історії українського визвольного руху Владислав Сапа. У пам’ять про нього «Історична правда» публікує дослідження Владислава, яке одержало відзнаку історика Володимира В’ятровича на конкурсі студентських наукових робіт «Український визвольнй рух» 26 жовтня 2013 року, але досі не публікувалося.

Отець Василь Кушнір. Перший президент Комітету українців Канади

Абревіатура КУК в оперативних документах мдб/кдб срср завжди фігурувала поряд із фразами "антирадянська діяльність", "українські буржуазні націоналісти", "непримиренні вороги Радянського Союзу". Подібних епітетів удостоювалися й активні діячі, які створювали та розбудовували цю потужну громадсько-політичну організацію. Серед них – отець Василь Кушнір, перший президент Світового конгресу вільних українців.