Спецпроект

Жіночу логіку тепер можна побачити в музеї

У Бонні відкрили музей, присвячений виключно історичним успіхам жінок.

Про це пише Кореспондент.

За інформацією міської адміністрації Бонна, новий музей, що отримав назву Будинок історії жінок, покликаний розповісти про досягнення жінок в суспільстві.

Постійна експозиція музею представляє історичний огляд ролі жінки з давніх часів до наших днів. Сюди відносяться і жіночі рухи в Європі в період з 1350 по 1550 рік, і гендерна демократія в Німеччині з 1850 по 1938 рік.

Як повідомляється, історія людства в музеї цілком буде представлена ​​з позиції жінки.

Організатори хочуть своїм проектом показати відносність традиційного чоловічого погляду.

Година папуги. Ґеббельсівська пропаганда

«А якщо Ґеббельс за всім тим стоїть, за катинським вбивством?! Бо то був такий момент, коли всі думали: може, це німці зробили? Але в короткому часі зорієнтувалися, що німці не брешуть. Цього разу вони кажуть правду».

Не товариш. Фантастичні вибори великого 1990 року

Моментально з бридливістю повертаю посвідчення: «Заберіть це! Я їм не товариш! Я член Української Республіканської партії». І – о, диво! – для мене, єдиного із 450 депутатів, було виготовлено посвідчення без слова "товариш"!

Степан Скрипник. Хорунжий Армії УНР, депутат, патріарх

У 1940–1980-х роках резидентури кдб срср у Канаді і США широко практикували оперативні заходи з компрометації через так звану прогресивну пресу визначних українських діячів, які активно боролися за духовне і національне відродження. Одна з таких операцій була спрямована проти тодішнього митрополита Української православної церкви Канади, а невдовзі – УПЦ США, у майбутньому – Святішого Патріарха Київського і всієї Руси-України Мстислава.

Вибір Віктора Кравченка. Людина, яка домоглася суду над СРСР