Спецпроект

Для підтримки пам'яті про Голодомор випущено картку VISA Holodomor (ФОТО)

Українська Національна Федеральна Кредитна Спілка (УНФКС) оголосила про випуск фінансового продукту на підтримку заходів із висвітлення та вшанування пам’яті про жертв Голодомору 1932-1933 років.

Про це "Історичній Правді" повідомили у прес-службі УНФКС.

Кредитна картка VISA Holodomor є результатом партнерства кредитної спілки та Крайового Комітету США для визнання Голодомору Ґеноцидом 1932-1933 рр.

Картка дає можливість її власникам долучитися до підтримки діяльності Крайового Комітету Голодомору, спрямованої на поширення правди про організований сталінською владою штучний голод українців та розуміння Голодомору як ґеноциду українського народу.

Читачі УП згадують, як їхній родини пережили Голодомор

"Унікальність продукту полягає в тому, що власники кредитної картки VISA Holodomor робитимуть фінансові внески, не витрачаючи власних коштів, - йдеться у повідомленні прес-служби. - Внески до Крайового Комітету Голодомору – які складатимуть 1% від обсягів щоденного використання картки – сплачуватиме УНФКС".

 "...Легкий шлях зробити внесок у пам'ять про Голодомор - і вам це нічого не коштуватиме"

Представляючи кредитну картку, голова дирекції кредитної спілки Володимир Дробенко відзначив особливе значення цього продукту.

“Відтепер не лише політичними деклараціями та громадськими акціями, але й звичайними предметами щоденного вжитку українці мають змогу сприяти утвердженню правди про один із найстрашніших злочинів проти людства в ХХ столітті”, - сказав Дробенко.

Американський історик: "В Україні було два голодомори - радянський і нацистський" (ОНОВЛЕНО)

Кредитна картка VISA Holodomor стане доступною для замовлення членів Української Національної ФКС, починаючи з грудня 2011 року.

Українська Національна Федеральна Кредитна Спілка обслуговує інтереси діаспори в Нью-Йорку та східних штатах США від 1965 року. Із активами на суму понад 135 млн. доларів, УНФКС надає весь спектр фінансових послуг своїм членам, кількість яких становить більше ніж 7 тисяч.

Крайовий Комітет США для визнання Голодомору Ґеноцидом 1932-1933 рр. охоплює 16 українських організацій та осередків, що діють на теренах США, з метою сприяння впровадженню освітніх та інформаційних програм щодо Голодомору, проведенню заходів з увічнення пам’яті жертв Голодомору і збереженню спадщини тих, хто залишилися живими.

"Вільне місто" під орудою Нестора Махна і повсякдення революції. Фрагмент книжки "Дніпро. Біографія великого міста в степу"

Махновські війська тричі захоплювали Катеринослав. Вони повністю контролювали місто протягом шести тижнів у листопаді–грудні 1919 року. Щойно Махно увійшов до Катеринослава, як той був проголошений "вільним містом" під захистом Революційно-повстанської армії. Жителів закликали "припинити бути міщанами й обивателями" та "сміливо і рішуче стати до справи будівництва нового життя на рівних, справедливих і розумних началах".

Як і де жили наші аристократи

"Пробираючись крізь чагарники, немов у фільмі про Індіану Джонса, ми очікували, що вийдемо на галявину та побачимо бодай руїни чи фундамент споруди. Але коли хащі скінчилися, ми ступили на переоране поле. Перед нами була лише оброблена плугом земля".

Командир гармати "Історик"

Іменем ужгородця Миколи Гаєвого назвали Центр сучасної історії в Українському католицькому університеті.

"Жила однією ідеєю: вільна Україна": до 120-річчя Оксани Мешко

Учасники дисидентського руху називали її "козацькою матір'ю", вкладаючи в цю метафору готовність стійкої, незламної жінки до жертовної боротьби. Оксана Мешко ввійшла в історію українського правозахисного руху як громадська діячка, співзасновниця і лідер Української Гельсінської групи.