АЗАРОВ ХОЧЕ ВІДНОВИТИ В УКРАЇНІ РАДЯНСЬКІ ЦІННОСТІ

Прем'єр-міністр Микола Азаров наголошує на необхідності відновлення моральних цінностей, втрачених після розпаду Союзу Радянських Соціалістичних Республік.

Про це він сказав під час виступу на форумі творчої та наукової інтелігенції країн-учасниць СНД, повідомляють "Українські Новини".

"Я особливо радий, що тут, в Києві, ми всі разом зібралися і можемо говорити зрозумілою для нас мовою, нашою спільною мовою, і, спираючись на нашу загальну культуру, подумати про те, як зробити так, щоб ті цінності, які ми втратили, були не просто відновлені, а ще й розвивалися", - сказав він.

Комуністичний рай для обраних. Прейскурант магазину "Бєрьозка" (ФОТО)

Азаров також висловив співчуття, що Україна поки ще не досягла того рівня економіки, який був у неї в 1990 році, але при цьому він упевнений, що економіку буде відновлено, ​​і зробити це простіше, ніж відновити моральні цінності, які було загублено після розпаду СРСР.

Нагадаємо, що в серпні 2011 року уряд Азарова дав премію книжці, в якій описується походження російської державності від угро-фінських племен.

Платоніда Хоткевич. «Щоб нічого не надрукувала про чоловіка»

В архівних фондах Служби зовнішньої розвідки України знайдено тоненьку справу на Платоніду Хоткевич – дружину визначного українського діяча Гната Хоткевича, який був репресований сталінським режимом і розстріляний 8 жовтня 1938 року за "участь у контрреволюційній діяльності і шпигунство на користь Німеччини". Дружину ж органи СМЕРШ вистежили після Другої світової війни у Празі і заарештували, "щоб нічого не надрукувала про чоловіка".

"Моя війна". Уривок із книги Валерія Залужного

"Моя війна" — це особиста розповідь генерала Валерія Залужного про шлях від хлопчака до Головнокомандувача Збройних Сил України, а водночас це історія країни, яка прямує до війни: спершу примарної, у можливість якої ніхто не вірив, а згодом великої, ґлобальної, повномасштабної.

Волинь’43: Що замовчує польська історіографія?

Документи польської конспірації, зокрема Делегатури уряду на Край і командування Армії Крайової, свідчать про те, що ситуація на цих теренах у роки Другої світової війни була дуже неоднозначною, а інспіраторами процесу "очищення" Волині від її польського населення виступали не лише українські націоналісти різних відламів, але й совєти, німці та кримінальні елементи.

Клим Семенюк мав з Василем Стусом одного слідчого та Медведчука за адвоката, але не були особисто знайомі

Ми боремось за нашу незалежність сьогодні, оскільки попередні покоління боролися за неї та зрештою її здобули. Із загальної кількості репресованих українців багато абсолютно невинних людей, які навіть і не думали про вільну Україну. Про ту, яку думав Клим Семенюк. Саме завдяки йому і таким, як він, ми маємо за що боротися зараз.