АНОНС: виставка УІНП "10 років війни - 10 років спротиву"

26 лютого у Києві Український інститут національної пам'яті презентуватиме виставку "10 років війни – 10 років спротиву", що базується на матеріалах Віртуального музею російської агресії.

Про це повідомляє УІНП.

До 10-ї річниці початку російсько-української війни Український інститут національної пам'яті спільно з Центром дослідження безпекового середовища "Прометей" та Центром стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки підготували виставку "10 років агресії – 10 років спротиву" на матеріалах Віртуального музею російської агресії.

До участі в заході запрошені: 

  • Ростислав Карандєєв, т. в. о. Міністра культури та інформаційної політики України;
  • Олександр Порхун, т. в. о. Міністра у справах ветеранів України;
  • Володимир Тиліщак, заступник голови Українського інституту національної пам'яті
  • Таміла Ташева, постійна представниця Президента України в АР Крим;
  • Ігор Соловей, керівник Центру стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки;
  • Ольга Волянюк, аналітикиня Центру досліджень безпекового середовища "Прометей"

Виставка містить 15 тематичних банерів. На кожному банері розкриваються різні аспекти російсько-української війни: злочини, руйнування, екологічні катастрофи, громадський спротив, морська та повітряна агресії, міжнародна консолідація, втрачена власність, злочини проти медіа та інші.

Коли: 26 лютого о 15:00

Де: Київ, вул. Хрещатик, 22 (біля Головпоштамту).

 

Година папуги. Ґеббельсівська пропаганда

«А якщо Ґеббельс за всім тим стоїть, за катинським вбивством?! Бо то був такий момент, коли всі думали: може, це німці зробили? Але в короткому часі зорієнтувалися, що німці не брешуть. Цього разу вони кажуть правду».

Не товариш. Фантастичні вибори великого 1990 року

Моментально з бридливістю повертаю посвідчення: «Заберіть це! Я їм не товариш! Я член Української Республіканської партії». І – о, диво! – для мене, єдиного із 450 депутатів, було виготовлено посвідчення без слова "товариш"!

Степан Скрипник. Хорунжий Армії УНР, депутат, патріарх

У 1940–1980-х роках резидентури кдб срср у Канаді і США широко практикували оперативні заходи з компрометації через так звану прогресивну пресу визначних українських діячів, які активно боролися за духовне і національне відродження. Одна з таких операцій була спрямована проти тодішнього митрополита Української православної церкви Канади, а невдовзі – УПЦ США, у майбутньому – Святішого Патріарха Київського і всієї Руси-України Мстислава.

Вибір Віктора Кравченка. Людина, яка домоглася суду над СРСР