Результати розіграшу унікального примірника «Бунту проти імперії» з автографом Ліни Костенко

Видавництво "Абабагаламага" розіграло книжку "Бунт проти імперії: українські шістдесятники" Радомира Мокрика з авторським підписом Ліни Костенко за донати на ЗСУ.

Про це сповістив автор книги Радомир Мокрик.

"Зібрали неймовірну суму - 306 004 гривні! Дякую кожному хто долучився. Всі кошти вже перераховано: 100 004 грн — для потреб механізованої роти 83 батальйону (105 бригада) Володимиру Бірчаку. 103 000 грн на Mavic T3 для 3 штурмової роти спецпідрозділу. 103 000 грн — збір на дрони для 93 ОМБР "Холодний Яр", - написав Радомир Мокрик.
Нагадаємо, видавництво "Абабагаламага" започаткувала розіграш книги "Бунт проти імперії: українські шістдесятники" Радомира Мокрика з автографом письменниці Ліни Костенко та ще 10 примірників з підписом автора. За результатами розіграму книгу з унікальним автографом отримає Лариса Галій.
"Допомога Силам Оборони – це найбільш важлива справа в наш час. Не забуваймо, що саме вони роблять сьогодні найважчу і найважливішу роботу", - написав Радомир Мокрик.
 

Президент-невдаха. Яка з нього користь?

Президент-невдаха найкраще гострить лезо сокири демократії. Президент-невдаха – це тест на дурнєопірність суспільства, а також – краш-тест для держави. Виявляється, невдахи страшенно корисні для народовладдя.

Коли оголосили останній відбій. Уривок із книжки "Демобілізовані" Алана Олпорта

Демобілізація – це окрема битва, якої у жодному разі не можна програти. Які зміни переживало суспільство Великої Британії після Другої світової війни? Як демобілізовані адаптовувались до мирного життя? Про важку дорогу від війни до миру йдеться у книжці британського історика Алана Олпорта "Демобілізовані: повернення додому після Другої світової війни", яка у січні побачить світ у видавництві "Локальна історія".

Биківня: таємне місце масових поховань жертв сталінського терору

Історія Биківнянських могил — це історія місця масових поховань жертв сталінського терору, яке було приховане від суспільства протягом багатьох років. Биківня — це місце-символ, де були поховані голоси, яких змусили замовкнути. Це не просто могили, це багато людей, кожен із яких міг змінити щось у світі.

Ярослава Музика: зберігачка творів бойчукістів

Підсвідомо відчуваючи небезпеку для заарештованої дружини Ярослави, чоловік Максим Музика сховав твори Михайла Бойчука та його послідовників, що зберігалися вдома, замурувавши роботи між дверима їхньої квартири і суміжнього помешкання сестри. Повернувшись, художниця продовжувала переховувати спадщину Михайла Бойчука, прекрасно розуміючи ступінь ризику.