Вийшла друком книжка про середньовічну фортецю Тустань

«ТУСТАНЬ: історія співіснування людини і скелі» видали у Харкові.

Про це повідомив видавець Олександр Савчук.

"Тустань: історія співіснування людини і скелі" — це захоплива розповідь про минувшину древньої твердині серед гір з часів Середньовіччя і до сьогодення. Побудова фортеці та її розквіт, оборона та занепад, Тустанські скелі зараз — про все це ви дізнаєтесь з ілюстрованих оповідей, вміщених у книзі. Гортаючи сторінки, ви зустрінетесь з Білим та Злим Лицарями та поринете разом з ними у пригоди з присмаком історії.", - йдеться в анатоції до книги.

Авторами книги-пригоди "ТУСТАНЬ: історія співіснування людини і скелі" стали Роман Барабах, Софія Рябчук та Василь Рожко. Видання вийшло у співпраці з Державним історико-культурним заповідником Тустань.

"Почати читату цю книгу для дітей (а також їхніх батьків) можна вдома, а продовжити пригоди безпосередньо в Тустані!", - зазначив Олександр Савчук.

Придбати книгу як завжди можна в інтернет-книгарні.

 

Година папуги. Погані передчуття професора Свяневича

"Я аніскільки не сумнівався, що вступ Радянської Росії у наші східні воєводства буде означати для них кінець існуючому там польському впливу і відрив тих територій від Польщі. Я не був би проти передачі тих воєводств незалежним Україні і Білорусі, якби такі існували, але не бачив сенсу в передачі їх Радянському Союзу". Як професор Свяневич передбачив Велику війну.

Не товариш. Фантастичні вибори великого 1990 року

Моментально з бридливістю повертаю посвідчення: «Заберіть це! Я їм не товариш! Я член Української Республіканської партії». І – о, диво! – для мене, єдиного із 450 депутатів, було виготовлено посвідчення без слова "товариш"!

Степан Скрипник. Хорунжий Армії УНР, депутат, патріарх

У 1940–1980-х роках резидентури кдб срср у Канаді і США широко практикували оперативні заходи з компрометації через так звану прогресивну пресу визначних українських діячів, які активно боролися за духовне і національне відродження. Одна з таких операцій була спрямована проти тодішнього митрополита Української православної церкви Канади, а невдовзі – УПЦ США, у майбутньому – Святішого Патріарха Київського і всієї Руси-України Мстислава.

Вибір Віктора Кравченка. Людина, яка домоглася суду над СРСР