Викладачку історії з Рівного звинувачують у пропаганді "русского міра"

Викладачку, яку правоохоронці викрили на проросійській пропаганді, не звільняють та не усувають від роботи у Рівненському університеті

Народна депутатка Соломія Бобровська публічно звинуватила заступницю декана з навчальної роботи Факультету історії, політології та міжнародних відносин Рівненського державного гуманітарного університету Ольгу Сєвєрову у поширенні комуністичної пропаганди.

 

Нещодавно, поліція Рівненської області повідомляла про викриття 68-річної рівнянки, уродженки РФ, яка через заборонену в Україні соціальну мережу "Однокласники" розповсюджувала матеріали з проросійськими наративами, демонструючи свою антиукраїнську позицію та пропагуючи ідеї "русского міра". Правоохоронці встановили дружні зв'язки зловмисниці з громадянами та колишніми військовослужбовцями РФ.

Ользі Сєвєровій, яка працює заступницею декана Факультету історії, політології та міжнародних відносин, якраз 68 років і вона народилась у Читі (РФ). Також вона викладає курс "Історія слов'янських народів".

Соломія Бобровська стверджує, що Сєвєрову "досі не звільняють і не усувають з посади в РДГУ".

Щоденник Майдану. Про що ми тоді думали

"Ладно, давайте серьезно. Вот кто сегодня до полуночи готов выйти на Майдан? Лайки не считаются. Только комментарии под этим постом со словами "Я готов". Как только наберется больше тысячи, будем организовываться".

Що сказав Мотика? – відповідь професора Богдана Гудя на тему Волинської трагедії

26 жовтня в етері Українського радіо прозвучало інтерв'ю журналістки Світлани Мялик з відомим польським істориком, головним фахівцем із проблем Волині'43 професором Ґжеґожем Мотикою. Позаяк один із фрагментів цієї майже годинної розмови стосується моєї скромної особи, що гірше – містить низку інсинуацій і неправдивої інформації, прокоментую його для, насамперед, українських слухачів/читачів.

Боротьба між радянськими силами та підрозділами УПА на ПЗУЗ в 1944 році

4 листопада передчасно помер дослідник і популяризатор історії українського визвольного руху Владислав Сапа. У пам’ять про нього «Історична правда» публікує дослідження Владислава, яке одержало відзнаку історика Володимира В’ятровича на конкурсі студентських наукових робіт «Український визвольнй рух» 26 жовтня 2013 року, але досі не публікувалося.

Отець Василь Кушнір. Перший президент Комітету українців Канади

Абревіатура КУК в оперативних документах мдб/кдб срср завжди фігурувала поряд із фразами "антирадянська діяльність", "українські буржуазні націоналісти", "непримиренні вороги Радянського Союзу". Подібних епітетів удостоювалися й активні діячі, які створювали та розбудовували цю потужну громадсько-політичну організацію. Серед них – отець Василь Кушнір, перший президент Світового конгресу вільних українців.