У Колочаві відреставрували унікальну дерев'яну церкву ХVII століття

На Закарпатті за 5 мільйонів гривень відреставрували унікальну дерев'яну церкву ХVII століття на честь Зіслання Святого Духа у Колочаві, роботи велися в межах "Великої реставрації".

Про це повідомляється на сайті Закарпатської ОДА.

 

Зазначається, що в церкві виконувалися першочергові протиаварійні роботи. До реставрації двозрубної тридільної церкви залучили найкращих майстрів. Роботи проводилися без єдиного цвяха для відновлення максимальної автентичності визначної для Закарпаття пам'ятки архітектури.

"Це перший дерев'яний храм, який нам вдалося відновити у межах програми Президента України Володимира Зеленського "Велика реставрація", – повідомив голова Закарпатської ОДА Віктор Микита.

З державного бюджету на цей проєкт було передбачено понад 5 мільйонів гривень. Його розроблення та співфінансування забезпечила Колочавська ТГ.

Година папуги. Ґеббельсівська пропаганда

«А якщо Ґеббельс за всім тим стоїть, за катинським вбивством?! Бо то був такий момент, коли всі думали: може, це німці зробили? Але в короткому часі зорієнтувалися, що німці не брешуть. Цього разу вони кажуть правду».

Не товариш. Фантастичні вибори великого 1990 року

Моментально з бридливістю повертаю посвідчення: «Заберіть це! Я їм не товариш! Я член Української Республіканської партії». І – о, диво! – для мене, єдиного із 450 депутатів, було виготовлено посвідчення без слова "товариш"!

Степан Скрипник. Хорунжий Армії УНР, депутат, патріарх

У 1940–1980-х роках резидентури кдб срср у Канаді і США широко практикували оперативні заходи з компрометації через так звану прогресивну пресу визначних українських діячів, які активно боролися за духовне і національне відродження. Одна з таких операцій була спрямована проти тодішнього митрополита Української православної церкви Канади, а невдовзі – УПЦ США, у майбутньому – Святішого Патріарха Київського і всієї Руси-України Мстислава.

Вибір Віктора Кравченка. Людина, яка домоглася суду над СРСР