TripAdvisor вибачився за образливий відгук про Аушвіц

Онлайн-платформа TripAdvisor вибачилася за те, що спершу відмовилася видалити образливий відгук про музей Аушвіц у Польщі.

Про це повідомляє ВВС. Україна.

 

У компанії повідомили, що тепер видалили відгук, назвавши попереднє рішення помилкою.

Представники музею пожалілися TripAdvisor на рецензію, в якій один із користувачів пожартував про те, що проніс немовля в газові камери концтабору.

У повідомленні відвідини Аушвіцу також описувалися як "розвага для всієї родини".

Адміністрація музею каже, що коли вперше зв'язалася з TripAdvisor, то їм відповіли, що публікація не суперечить правилам сайту.

У часи Другої світової війни в нацистському концтаборі Аушвіц було вбито принаймні 1,1 мільйона чоловіків, жінок та дітей.

У свіжій заяві TripAdvisor йдеться, що відгуки частково перевіряються не людьми, а автоматично – за допомогою спеціальних технологій. І система просто помилково прогледіла неприпустимий контент.

"В подальшому цей пост був видалений", - заявили у TripAdvisor.

"Ми завжди прагнемо зробити все правильно з першого разу і приносимо вибачення музею, єврейській спільноті, а також усім спільнотам та окремим особам, яких зачепила ця помилка".

Представники музею в соцмережах подякували TripAdvisor за вирішення проблеми.

Щоденник Майдану. Про що ми тоді думали

"Ладно, давайте серьезно. Вот кто сегодня до полуночи готов выйти на Майдан? Лайки не считаются. Только комментарии под этим постом со словами "Я готов". Как только наберется больше тысячи, будем организовываться".

Що сказав Мотика? – відповідь професора Богдана Гудя на тему Волинської трагедії

26 жовтня в етері Українського радіо прозвучало інтерв'ю журналістки Світлани Мялик з відомим польським істориком, головним фахівцем із проблем Волині'43 професором Ґжеґожем Мотикою. Позаяк один із фрагментів цієї майже годинної розмови стосується моєї скромної особи, що гірше – містить низку інсинуацій і неправдивої інформації, прокоментую його для, насамперед, українських слухачів/читачів.

Боротьба між радянськими силами та підрозділами УПА на ПЗУЗ в 1944 році

4 листопада передчасно помер дослідник і популяризатор історії українського визвольного руху Владислав Сапа. У пам’ять про нього «Історична правда» публікує дослідження Владислава, яке одержало відзнаку історика Володимира В’ятровича на конкурсі студентських наукових робіт «Український визвольнй рух» 26 жовтня 2013 року, але досі не публікувалося.

Отець Василь Кушнір. Перший президент Комітету українців Канади

Абревіатура КУК в оперативних документах мдб/кдб срср завжди фігурувала поряд із фразами "антирадянська діяльність", "українські буржуазні націоналісти", "непримиренні вороги Радянського Союзу". Подібних епітетів удостоювалися й активні діячі, які створювали та розбудовували цю потужну громадсько-політичну організацію. Серед них – отець Василь Кушнір, перший президент Світового конгресу вільних українців.