TripAdvisor вибачився за образливий відгук про Аушвіц

Онлайн-платформа TripAdvisor вибачилася за те, що спершу відмовилася видалити образливий відгук про музей Аушвіц у Польщі.

Про це повідомляє ВВС. Україна.

 

У компанії повідомили, що тепер видалили відгук, назвавши попереднє рішення помилкою.

Представники музею пожалілися TripAdvisor на рецензію, в якій один із користувачів пожартував про те, що проніс немовля в газові камери концтабору.

У повідомленні відвідини Аушвіцу також описувалися як "розвага для всієї родини".

Адміністрація музею каже, що коли вперше зв'язалася з TripAdvisor, то їм відповіли, що публікація не суперечить правилам сайту.

У часи Другої світової війни в нацистському концтаборі Аушвіц було вбито принаймні 1,1 мільйона чоловіків, жінок та дітей.

У свіжій заяві TripAdvisor йдеться, що відгуки частково перевіряються не людьми, а автоматично – за допомогою спеціальних технологій. І система просто помилково прогледіла неприпустимий контент.

"В подальшому цей пост був видалений", - заявили у TripAdvisor.

"Ми завжди прагнемо зробити все правильно з першого разу і приносимо вибачення музею, єврейській спільноті, а також усім спільнотам та окремим особам, яких зачепила ця помилка".

Представники музею в соцмережах подякували TripAdvisor за вирішення проблеми.

Клим Семенюк мав з Василем Стусом одного слідчого та Медведчука за адвоката, але не були особисто знайомі

Ми боремось за нашу незалежність сьогодні, оскільки попередні покоління боролися за неї та зрештою її здобули. Із загальної кількості репресованих українців багато абсолютно невинних людей, які навіть і не думали про вільну Україну. Про ту, яку думав Клим Семенюк. Саме завдяки йому і таким, як він, ми маємо за що боротися зараз.

Випускник Лубенської гімназії, видатний правник УНР: до 160-річчя Сергія Шелухіна

6 жовтня минула 160-та річниця з дня народження Сергія Шелухіна – соратника Симона Петлюри, Генерального судді УНР, міністра судових справ УНР, юриста-правника, Генерального прокурора у добу Центральної Ради, письменника, історика та дипломата, учасника п'яти наукових товариств, обстоювача автокефального статусу Православної Церкви України, громадського і політичного діяча.

До питання правового статусу Східної Галичини у 1918-1939 роках

Встановлення Польщею контролю над територією Східної Галичини у період після листопада 1918 року відбулося внаслідок здійснення Польщею агресії проти ЗУНР, окупації та подальшої анексії Східної Галичини.

Закордонне представництво УГВР. "Америка нам допоможе!"

Після того, як органи нквс урср у 1944 році отримали інформацію про створення Української Головної Визвольної Ради (УГВР) і захопили протоколи установчих зборів цього повстанського тимчасового парламенту або уряду воюючої України, перед ними постало завдання знайти всіх його активних діячів. Але пошуки на українських теренах виявилися марними.