Лувр оцифрував свою колекцію і виклав у відкритий доступ

Музей як і раніше закритий для відвідувачів, проте зараз в Луврі ведуться давно заплановані ремонтні роботи.

Знаменитий музей Лувр оцифрував і опублікував онлайн свою колекцію – 482 тисячі творів мистецтва. Онлайн-архів буде постійно оновлюватися і рости. Про це пише Кореспондент.

 

"Сьогодні Лувр змахнув пил зі своїх скарбів, навіть найбільш маловідомих. Вперше кожен охочий може отримати доступ до всієї колекції з комп'ютера або смартфона безкоштовно, незалежно від того, виставлені ці предмети мистецтва в музеї, взяті в тимчасове користування або перебувають на зберіганні.

Я впевнений, що цей цифровий контент буде ще більше надихати людей на відвідування Лувра та особисте знайомство з колекціями", – заявив президент музею Жан-Люк Мартінес.

Онлайн-база складається в тому числі зі скульптур саду Тюїльрі і творів мистецтва, відновлених після Другої світової війни. На сайті доступні не тільки роботи, виставлені в Луврі, але твори мистецтва, взяті в тимчасове користування або на зберігання.

Крім того, відвідати музей, не виходячи з дому, тепер можна за допомогою інтерактивної карти.

Переглянути колекцію можна за посиланням.

Клим Семенюк мав з Василем Стусом одного слідчого та Медведчука за адвоката, але не були особисто знайомі

Ми боремось за нашу незалежність сьогодні, оскільки попередні покоління боролися за неї та зрештою її здобули. Із загальної кількості репресованих українців багато абсолютно невинних людей, які навіть і не думали про вільну Україну. Про ту, яку думав Клим Семенюк. Саме завдяки йому і таким, як він, ми маємо за що боротися зараз.

Випускник Лубенської гімназії, видатний правник УНР: до 160-річчя Сергія Шелухіна

6 жовтня минула 160-та річниця з дня народження Сергія Шелухіна – соратника Симона Петлюри, Генерального судді УНР, міністра судових справ УНР, юриста-правника, Генерального прокурора у добу Центральної Ради, письменника, історика та дипломата, учасника п'яти наукових товариств, обстоювача автокефального статусу Православної Церкви України, громадського і політичного діяча.

До питання правового статусу Східної Галичини у 1918-1939 роках

Встановлення Польщею контролю над територією Східної Галичини у період після листопада 1918 року відбулося внаслідок здійснення Польщею агресії проти ЗУНР, окупації та подальшої анексії Східної Галичини.

Закордонне представництво УГВР. "Америка нам допоможе!"

Після того, як органи нквс урср у 1944 році отримали інформацію про створення Української Головної Визвольної Ради (УГВР) і захопили протоколи установчих зборів цього повстанського тимчасового парламенту або уряду воюючої України, перед ними постало завдання знайти всіх його активних діячів. Але пошуки на українських теренах виявилися марними.