В Індії шахраї продали лікарю "лампу Аладіна" за понад $40 тисяч

В індійському штаті Уттар-Прадеш поліція заарештувала двох чоловіків, які переконали місцевого лікаря, що мають чарівну "лампу Аладіна", й отримали від нього кількадесят тисяч доларів.

Про це повідомляє ВВС Україна.

 

Як зазначається, шахраї отримали від ошуканого 41 600 доларів, а надалі він мав заплатити ще майже 160 тисяч.

Покупець сам звернувся до правоохоронців. Він розповів, що нещодавно лікував пацієнтку, коли й познайомився з шахраями – вони нібито були її синами. Ті розповіли йому про "чарівну" лампу й почали переконувати лікаря, що вона принесе йому багатство, здоров'я та щастя.

"Вони почали розповідати мені про "баба" (божественну людину), що, як вони казали, приходив до них додому. Вони стали "промивати мені мозок" і покликали зустрітися з ним", - розповів потерпілий місцевим журналістам.

За його словами, під час однієї з зустрічей "Аладін" дійсно з'явився перед ним, та лише згодом лікар усвідомив, що це був переодягнений шахрай.

Двох учасників злочину вдалося арештувати. Жінку, яку також підозрюють у шахрайстві, поліція досі розшукує.

Клим Семенюк мав з Василем Стусом одного слідчого та Медведчука за адвоката, але не були особисто знайомі

Ми боремось за нашу незалежність сьогодні, оскільки попередні покоління боролися за неї та зрештою її здобули. Із загальної кількості репресованих українців багато абсолютно невинних людей, які навіть і не думали про вільну Україну. Про ту, яку думав Клим Семенюк. Саме завдяки йому і таким, як він, ми маємо за що боротися зараз.

Випускник Лубенської гімназії, видатний правник УНР: до 160-річчя Сергія Шелухіна

6 жовтня минула 160-та річниця з дня народження Сергія Шелухіна – соратника Симона Петлюри, Генерального судді УНР, міністра судових справ УНР, юриста-правника, Генерального прокурора у добу Центральної Ради, письменника, історика та дипломата, учасника п'яти наукових товариств, обстоювача автокефального статусу Православної Церкви України, громадського і політичного діяча.

До питання правового статусу Східної Галичини у 1918-1939 роках

Встановлення Польщею контролю над територією Східної Галичини у період після листопада 1918 року відбулося внаслідок здійснення Польщею агресії проти ЗУНР, окупації та подальшої анексії Східної Галичини.

Закордонне представництво УГВР. "Америка нам допоможе!"

Після того, як органи нквс урср у 1944 році отримали інформацію про створення Української Головної Визвольної Ради (УГВР) і захопили протоколи установчих зборів цього повстанського тимчасового парламенту або уряду воюючої України, перед ними постало завдання знайти всіх його активних діячів. Але пошуки на українських теренах виявилися марними.