АНОНС: презентація проєкту «Княжий Звенигород: від реального до віртуального»

Вперше в Україні у віртуальній реальності відтворили середньовічну княжу столицю. 12 місць давнього Звенигорода тепер можна роздивитись у VR окулярах

29 жовтня відбудеться презентація проєкту "Княжий Звенигород: від реального до віртуального", який реалізовано за підтримки Українського культурного фонду та Пустомитівської районної ради.

Вперше в Україні у віртуальній реальності відтворили середньовічну княжу столицю. 12 місць давнього Звенигорода тепер можна роздивитись у VR окулярах. Чотири з них - інтер'єри знакових будівель, вісім - екстер'єри. VR-екскурсії можна буде побачити усім охочим у новоствореному заповіднику "Древній Звенигород".

У співпраці з компанією Skeiron в рамках проєкту також було створено AR додаток, до якого увійшли AR-поштівки, "портали часу" та дитяча книжечка "Пригоди у княжому Звенигороді", яку намалювала львівська художниця Леся Квик, а вірші написав відомий письменник та перекладач Андрій Содомора.

 

Місце проведення презентації: Львів, вул. Джерельна, 22 (Ennio event square)

Пресконференція та презентація для журналістів розпочнеться о 15.00

Контактний телефон - менеджерка з комунікації проєкту Мирослава Іваник +380970788849

Година папуги. Погані передчуття професора Свяневича

"Я аніскільки не сумнівався, що вступ Радянської Росії у наші східні воєводства буде означати для них кінець існуючому там польському впливу і відрив тих територій від Польщі. Я не був би проти передачі тих воєводств незалежним Україні і Білорусі, якби такі існували, але не бачив сенсу в передачі їх Радянському Союзу". Як професор Свяневич передбачив Велику війну.

Не товариш. Фантастичні вибори великого 1990 року

Моментально з бридливістю повертаю посвідчення: «Заберіть це! Я їм не товариш! Я член Української Республіканської партії». І – о, диво! – для мене, єдиного із 450 депутатів, було виготовлено посвідчення без слова "товариш"!

Степан Скрипник. Хорунжий Армії УНР, депутат, патріарх

У 1940–1980-х роках резидентури кдб срср у Канаді і США широко практикували оперативні заходи з компрометації через так звану прогресивну пресу визначних українських діячів, які активно боролися за духовне і національне відродження. Одна з таких операцій була спрямована проти тодішнього митрополита Української православної церкви Канади, а невдовзі – УПЦ США, у майбутньому – Святішого Патріарха Київського і всієї Руси-України Мстислава.

Вибір Віктора Кравченка. Людина, яка домоглася суду над СРСР