Вінницький ресторан придумав суші «Сталін» і розгнівав українців

Вінницький ресторан Darkside Sushi Hub вирішив придумати новий рол і назвав його "Сталін".

Про це повідомляє UAZMI.

 

На сторінці закладу в Facebook опубліковано фото страви і сказано, що це є "авторським витвором".

"Потужний, бескпомпромисний, величний і це все про роли "Сталін". Наш авторський витвір, який не залишить тебе байдужим", – сказано в описі.

Дійсно, ролл не залишив байдужим українців. У коментарях переважну більшість користувачів розгнівала така назва.

Ресторану запропонували піти ще далі: прикрасити його колосками недостиглої пшениці, а на тарілку нанести трафарет дитячої долоньки. Також йому запропонували продовжити лінійку Дзержинським, Берією, ГУЛАГом.

Деякі користувачі тегнули Національну поліцію, заявивши про порушення закону про декомунізацію.

 

 

Володимир Лаврик: віднайдений епізод з литовського життя офіцера Армії УНР

Щонайменше 70 майбутніх офіцерів міжвоєнного Війська Литовського народилися в Україні. Сотні пов’язані з українськими теренами навчанням, юнацькими роками, участю у боях Першої світової війни, пролитою кров’ю у боротьбі за вільну Україну. Водночас, литовська земля народжувала майбутніх бійців українських визвольних змагань, героїв Війни за незалежність.

"Не допустити витоку за кордон відомостей про голод в Україні"

У 1980-х роках органи кдб урср пильно відстежували діяльність представників української діаспори, спрямовану на привернення уваги світової громадськості до Голодомору в Україні 1932–1933 років, і намагалися всіляко перешкоджати цьому. У циркулярах і вказівках з Києва до обласних управлінь кдб ішлося про те, які необхідно вжити агентурно-оперативні заходи "для протидії ворожим акціям закордонних наццентрів".

"Нас не подолати!". Полтавський вимір Помаранчевих подій: до 20-ої річниці Другого Майдану

Цьогоріч відзначаємо 20-річчя Другого Майдану або "Помаранчевої революції". Це акції за збереження незалежності і проти масових фальсифікацій президентських виборів 2004 року на користь путінського ставленика Януковича. Під помаранчевими стягами гуртувалися ті, хто не хотів сповзання України у болото "совка" і російських впливів. Помаранчеві протести стартували 21 листопада 2004 року і тривали до 28 грудня 2004 року. За даними соціологів, понад 6,6 млн громадян взяли участь у Помаранчевій революції.

Що сказав Мотика? – відповідь професора Богдана Гудя на тему Волинської трагедії

26 жовтня в етері Українського радіо прозвучало інтерв'ю журналістки Світлани Мялик з відомим польським істориком, головним фахівцем із проблем Волині'43 професором Ґжеґожем Мотикою. Позаяк один із фрагментів цієї майже годинної розмови стосується моєї скромної особи, що гірше – містить низку інсинуацій і неправдивої інформації, прокоментую його для, насамперед, українських слухачів/читачів.