У Дрогобичі створили серію аудіомандрівок містом

Туристично-інформаційний центр Дрогобича, що на Львівщині, підготував добірку аудіоекскурсій і 3D-турів містом, щоб розважити українців під час карантину.

Відповідний список викладено на сторінці Центру в Facebook, передає Укрінформ.

 

"Щоб ви не сумували, ми підготували для вас добірку аудіоекскурсій, промороликів та 3D-турів по Дрогобичу", – йдеться в повідомленні.

До переліку увійшло 25 аудіоекскурсій, 7 промороликів і два 3D-тури – Хоральною синагогою і церквою Святого Юра.

Послухати аудіоісторії можна, зокрема, про вілли Леона Гартенберга, Раймунда Яроша, Яна Невядомського, Розенбуша, Фрідмана; "відвідати" костел святого Варфоломія, Ратушу, солеварню, "Аптеку під Архангелом"; дізнатися про місцевий будинок зі статуєю свободи; "побувати" на вулиці Крокодилів і цвинтарі на Трускавецькій.

За допомогою промороликів можна дізнатися, чому варто відвідати Дрогобич після закінчення карантину й чи потрібно завітати в місцевий Туристично-інформаційний центр.

Крім того, є нагода знайти відповідь на запитання: "Дрогобич – місто солі, аліґанське чи його півтора?".

В оці тайфуна. Як проголосили Акт Злуки

У цей день здавалося, що буревії історії втомилися і зупинили свій руйнівний рух. Насправді над Київом зупинилося "око тайфуну", де вітру може не бути. Навколо ж української столиці усе пригиналося від буревіїв.

Незалежність №1: Коли Грушевський її оголосив, чому Винниченко сумнівався, а Єфремов був проти

У перші дні 1918 року – 9 січня за старим стилем (22 січня за новим) – в умовах військової агресії проголошено незалежну республіку Україна.

Коли оголосили останній відбій. Уривок із книжки "Демобілізовані" Алана Олпорта

Демобілізація – це окрема битва, якої у жодному разі не можна програти. Які зміни переживало суспільство Великої Британії після Другої світової війни? Як демобілізовані адаптовувались до мирного життя? Про важку дорогу від війни до миру йдеться у книжці британського історика Алана Олпорта "Демобілізовані: повернення додому після Другої світової війни", яка у січні побачить світ у видавництві "Локальна історія".

Биківня: таємне місце масових поховань жертв сталінського терору

Історія Биківнянських могил — це історія місця масових поховань жертв сталінського терору, яке було приховане від суспільства протягом багатьох років. Биківня — це місце-символ, де були поховані голоси, яких змусили замовкнути. Це не просто могили, це багато людей, кожен із яких міг змінити щось у світі.