АНОНС: У Львові покажуть документальний фільм "Герої не вмирають"

У Львові відбудеться перегляд документального фільму "Герої не вмирають" за участі його продюсера і автора Володимира Чистиліна. Львів’ян за гостей міста запрошують до безкоштовних кінопоказів.

Про це "Історичній правді" повідомили організатори.

 

Фільм ʺГерої не вмираютьʺ є першим дослідженням внутрішнього голосу драйверів української революції. Це кінострічка про життя і смерть трьох харків'ян — Владислава Зубенко, Євгена Котляра і Юрія Паращука, які загинули за свободу та незалежність України під час розстрілу Небесної Сотні 20 лютого 2014 року.

ʺНаш фільм позували центральні канали, презентували у різних кінцях світу. Ми дуже хотіли показати цю стрічку у Львові, тому раді, що зараз маємо таку нагоду.

Це, на перший погляд, жива історія трьох харків'ян, які загинули під час Революції гідності, яку ми зняли по гарячих слідах впродовж 2014−2015 років. Але насправді це історія про всіх нас, про нерв, біль та емоцію Майдануʺ, — розповідає автор і продюсер фільму, журналіст Володимир Чистилін.


Час: 7 березня, субота, 18.30


Місце: Кінопалац ім. Довженка, проспект Червоної Калини, 81, Львів


Вхід вільний

Клим Семенюк мав з Василем Стусом одного слідчого та Медведчука за адвоката, але не були особисто знайомі

Ми боремось за нашу незалежність сьогодні, оскільки попередні покоління боролися за неї та зрештою її здобули. Із загальної кількості репресованих українців багато абсолютно невинних людей, які навіть і не думали про вільну Україну. Про ту, яку думав Клим Семенюк. Саме завдяки йому і таким, як він, ми маємо за що боротися зараз.

Випускник Лубенської гімназії, видатний правник УНР: до 160-річчя Сергія Шелухіна

6 жовтня минула 160-та річниця з дня народження Сергія Шелухіна – соратника Симона Петлюри, Генерального судді УНР, міністра судових справ УНР, юриста-правника, Генерального прокурора у добу Центральної Ради, письменника, історика та дипломата, учасника п'яти наукових товариств, обстоювача автокефального статусу Православної Церкви України, громадського і політичного діяча.

До питання правового статусу Східної Галичини у 1918-1939 роках

Встановлення Польщею контролю над територією Східної Галичини у період після листопада 1918 року відбулося внаслідок здійснення Польщею агресії проти ЗУНР, окупації та подальшої анексії Східної Галичини.

Закордонне представництво УГВР. "Америка нам допоможе!"

Після того, як органи нквс урср у 1944 році отримали інформацію про створення Української Головної Визвольної Ради (УГВР) і захопили протоколи установчих зборів цього повстанського тимчасового парламенту або уряду воюючої України, перед ними постало завдання знайти всіх його активних діячів. Але пошуки на українських теренах виявилися марними.