На честь нового фільму про Бонда випустили 7-кілограмову золоту монету.ФОТО

Монетний двір Великої Британії випустив найдорожчу та найбільшу монету в історії країни – вона присвячена виходу нового фільму про Джеймса Бонда "Не час помирати".

Про це повідомляє Malaymail.

 
Фото: Королівський монетний двір Великої Британії

"Королівський монетний двір Великої Британії презентував семикілограмову золоту монету з найвищим номіналом у своїй 1100-річній історії на честь останнього фільму про Джеймса Бонда", - йдеться у повідомленні.

Монета діаметром 185 міліметрів також найбільша, яку будь-коли виготовляв Королівський монетний двір.

 
Фото: Королівський монетний двір Великої Британії

На монеті зображено улюблений автомобіль агента 007 моделі Aston Martin DB5 та її номерний знак BMT 216A.

Монета є частиною колекції, присвяченої виходу фільму "No Time To Die", прем'єра якого відбудеться у Лондоні цього місяця.

Президент-невдаха. Яка з нього користь?

Президент-невдаха найкраще гострить лезо сокири демократії. Президент-невдаха – це тест на дурнєопірність суспільства, а також – краш-тест для держави. Виявляється, невдахи страшенно корисні для народовладдя.

Коли оголосили останній відбій. Уривок із книжки "Демобілізовані" Алана Олпорта

Демобілізація – це окрема битва, якої у жодному разі не можна програти. Які зміни переживало суспільство Великої Британії після Другої світової війни? Як демобілізовані адаптовувались до мирного життя? Про важку дорогу від війни до миру йдеться у книжці британського історика Алана Олпорта "Демобілізовані: повернення додому після Другої світової війни", яка у січні побачить світ у видавництві "Локальна історія".

Биківня: таємне місце масових поховань жертв сталінського терору

Історія Биківнянських могил — це історія місця масових поховань жертв сталінського терору, яке було приховане від суспільства протягом багатьох років. Биківня — це місце-символ, де були поховані голоси, яких змусили замовкнути. Це не просто могили, це багато людей, кожен із яких міг змінити щось у світі.

Ярослава Музика: зберігачка творів бойчукістів

Підсвідомо відчуваючи небезпеку для заарештованої дружини Ярослави, чоловік Максим Музика сховав твори Михайла Бойчука та його послідовників, що зберігалися вдома, замурувавши роботи між дверима їхньої квартири і суміжнього помешкання сестри. Повернувшись, художниця продовжувала переховувати спадщину Михайла Бойчука, прекрасно розуміючи ступінь ризику.