На честь нового фільму про Бонда випустили 7-кілограмову золоту монету.ФОТО

Монетний двір Великої Британії випустив найдорожчу та найбільшу монету в історії країни – вона присвячена виходу нового фільму про Джеймса Бонда "Не час помирати".

Про це повідомляє Malaymail.

 
Фото: Королівський монетний двір Великої Британії

"Королівський монетний двір Великої Британії презентував семикілограмову золоту монету з найвищим номіналом у своїй 1100-річній історії на честь останнього фільму про Джеймса Бонда", - йдеться у повідомленні.

Монета діаметром 185 міліметрів також найбільша, яку будь-коли виготовляв Королівський монетний двір.

 
Фото: Королівський монетний двір Великої Британії

На монеті зображено улюблений автомобіль агента 007 моделі Aston Martin DB5 та її номерний знак BMT 216A.

Монета є частиною колекції, присвяченої виходу фільму "No Time To Die", прем'єра якого відбудеться у Лондоні цього місяця.

Клим Семенюк мав з Василем Стусом одного слідчого та Медведчука за адвоката, але не були особисто знайомі

Ми боремось за нашу незалежність сьогодні, оскільки попередні покоління боролися за неї та зрештою її здобули. Із загальної кількості репресованих українців багато абсолютно невинних людей, які навіть і не думали про вільну Україну. Про ту, яку думав Клим Семенюк. Саме завдяки йому і таким, як він, ми маємо за що боротися зараз.

Випускник Лубенської гімназії, видатний правник УНР: до 160-річчя Сергія Шелухіна

6 жовтня минула 160-та річниця з дня народження Сергія Шелухіна – соратника Симона Петлюри, Генерального судді УНР, міністра судових справ УНР, юриста-правника, Генерального прокурора у добу Центральної Ради, письменника, історика та дипломата, учасника п'яти наукових товариств, обстоювача автокефального статусу Православної Церкви України, громадського і політичного діяча.

До питання правового статусу Східної Галичини у 1918-1939 роках

Встановлення Польщею контролю над територією Східної Галичини у період після листопада 1918 року відбулося внаслідок здійснення Польщею агресії проти ЗУНР, окупації та подальшої анексії Східної Галичини.

Закордонне представництво УГВР. "Америка нам допоможе!"

Після того, як органи нквс урср у 1944 році отримали інформацію про створення Української Головної Визвольної Ради (УГВР) і захопили протоколи установчих зборів цього повстанського тимчасового парламенту або уряду воюючої України, перед ними постало завдання знайти всіх його активних діячів. Але пошуки на українських теренах виявилися марними.