Старовинному дерев'яному храму на Львщині повертають первісний вигляд. ФОТО

"Нетиповий" ремонт влаштували для греко-католицької церкви Введення у храм Богородиці у селі Вовків Пустомитівського району на Львівщині

Про це повідомляє сторінка "Панорами з неба" у Facebook.

Бляшаний дах храму міняють на ґонт - традиційну покрівлю з дерев'яних дощечок. У такий спосіб церква, збудована на початку XVIII століття, повертає собі первісний вигляд. 

 
Панорами з неба, facebook

Ініціатором робіт виступив отец Петро Терлецький, який зміг організувати збір коштів. Консультантами виступають фахівці Львівської обласної організації Українського товариства охорони пам'яток історії та культури.

 
Petro Terlezkyj, facebook

"На даний час ґонтом уже перекрито дзвіницю і центральну баню. Сподіваємося, невдовзі опублікуємо фото і відео цілком відновленої церкви", - зазначено на сторінці.

 
petro Terlezkyj, facebook
 
Вигляд церкви до ремонту
Neovitaha777, wikipedia

Президент-невдаха. Яка з нього користь?

Президент-невдаха найкраще гострить лезо сокири демократії. Президент-невдаха – це тест на дурнєопірність суспільства, а також – краш-тест для держави. Виявляється, невдахи страшенно корисні для народовладдя.

Коли оголосили останній відбій. Уривок із книжки "Демобілізовані" Алана Олпорта

Демобілізація – це окрема битва, якої у жодному разі не можна програти. Які зміни переживало суспільство Великої Британії після Другої світової війни? Як демобілізовані адаптовувались до мирного життя? Про важку дорогу від війни до миру йдеться у книжці британського історика Алана Олпорта "Демобілізовані: повернення додому після Другої світової війни", яка у січні побачить світ у видавництві "Локальна історія".

Биківня: таємне місце масових поховань жертв сталінського терору

Історія Биківнянських могил — це історія місця масових поховань жертв сталінського терору, яке було приховане від суспільства протягом багатьох років. Биківня — це місце-символ, де були поховані голоси, яких змусили замовкнути. Це не просто могили, це багато людей, кожен із яких міг змінити щось у світі.

Ярослава Музика: зберігачка творів бойчукістів

Підсвідомо відчуваючи небезпеку для заарештованої дружини Ярослави, чоловік Максим Музика сховав твори Михайла Бойчука та його послідовників, що зберігалися вдома, замурувавши роботи між дверима їхньої квартири і суміжнього помешкання сестри. Повернувшись, художниця продовжувала переховувати спадщину Михайла Бойчука, прекрасно розуміючи ступінь ризику.