"Інтерактивний музей стародруків" покаже майже 5000 експонатів. ФОТО

У музеї книги та друкарства міста Острога Рівненської області сьогодні презентували проект "Інтерактивного музею стародруків".

Про це повідомляє Укрінформ із посиланням на прес-службу Рівненської облдержадміністрації.

"На сьогодні колекція нараховує 4 900 експонатів основного музейного фонду, зокрема майже півтори тисячі стародруків XVI-XVIII cт., серед яких — Острозька Біблія 1581 року та біля 150 рукописів XVI-ХХІ ст.", — йдеться у повідомленні.

 
прес-служба Рівненської Ода

Зазначається, що проект здобув перемогу у конкурсі "Малі міста — великі враження" від Міністерства культури України.

 
ПРЕС-СЛУЖБА РІВНЕНСЬКОЇ ОДА

Під час реалізації проекту облаштовано експозицію в Музеї книги та друкарства, оновлено дизайн, використано інноваційні технології та нові просторові рішення експозиції.

На переконання ініціаторів проекту, він поліпшить туристичну привабливість музею та міста.

Літерна справа нкдб "Казачі полки"

Про російські казачі частини, що воювали на боці нацистської Німеччини, москва намагається не згадувати взагалі, особливо напередодні відзначення 80-ї річниці від дня перемоги у війні. Серед документів, датованих 1944–1945 роками, в архівних фондах Служби зовнішньої розвідки України зберігається літерна справа під назвою "Казачі полки".

Сходіть на кладовище. Уривок з книжки "А тепер і спитати немає в кого... Як дослідити історію свого роду?"

Книжка «А тепер і спитати немає в кого», що незабаром вийде у видавництві Лабораторія, — це практичний путівник у світ генеалогії, що допоможе крок за кроком зібрати і зберегти навіть найменші уламки родинної пам’яті. З чого розпочати дослідження свого роду, як шукати інформацію, аналізувати документи, працювати з архівами, фотографіями і ДНК-дослідженнями — українська етнологиня Анна Ніколаєва детально і водночас доступно пояснює, як дізнатись більше про власну родину і зрозуміти себе.

Полювання на «Ворона»

Історія про участь росіян у Другій світовій війні «на іншому боці» неабияк псує пропагандистські кліше кремля. Про сотні тисяч росіян із тавром зрадників, колаборантів, запроданців, які співпрацювали з нацистами, намагаються не говорити. Особливо москву дратує будь-яка згадка про найвідомішого зрадника – генерала Власова.

Політичний марафон: від кандидата до депутата

"Із задоволенням можу констатувати той факт, що на виборчу компанію я не витратив ані копійки, Сьогодні це звучить, мабуть, одіозно, але так дійсно було".