У мережі зʼявилася невідома пісня Фредді Меркʼюрі. ВІДЕО

У мережі з'явилася композиція рок-гурту Queen у виконанні Фредді Мерк'юрі “Time Waits For No One”, яку раніше не видавали. Її опублікували на YouTube-каналі колективу.

Про це пише The Бабель із посиланням на ВВС.

 

Вперше пісня була записана 1986 року під назвою “Time”. Фредді Мерк'юрі записав її разом із “In My Defence” для однойменного мюзиклу Дейва Кларка.

Перша версія була записана у рок-аранжуванні з бек-вокалом, гітарами та ударними. Нова версія складається тільки з вокальної партії Фредді Мерк'юрі та фортепіанного акомпанементу.

«Вперше після чотирьох десятиліть, проведених глибоко в архіві, версія пісні “Time”, записана в 1986 році Фредді Меркьюрі для концептуального альбому з однойменною назвою, яка раніше не видавалася, нарешті з'явилася завдяки дворічній роботі всесвітньовідомого музиканта, автора пісень і продюсера Дейва Кларка, давнього друга Фредді», — йдеться в описі до відео.

Дейв Кларк протягом двох років збирав фрагменти записів з репетицій, щоб точно відтворити голос легендарного артиста. А фортепіанну партію записав наново у 2018 році Майк Морано.

Антон Лягуша: «Зараз в Україні формується демократична пам’ять»

Інтерв’ю з Антоном Лягушею, кандидатом історичних наук, деканом факультету магістерських соціальних та гуманітарних студій Київської школи економіки (KSE) для Музею «Голоси Мирних» Фонду Ріната Ахметова.

Генерал-хорунжий Юрко Тютюнник. «Народження моє припало на самісінький Великдень…»

На Великдень, 20 квітня 1891 року народився майбутній член Центральної Ради, український військовий діяч, повстанський отаман, командувач Другим зимовим походом генерал-хорунжий Армії УНР Юрко Тютюнник. В архівних фондах Служби зовнішньої розвідки України зберігаються унікальні документи про його життя і діяльність, особисте листування, рукопис книги "Зимовий похід 1919–1920 рр.", а також світлини, які досі ще не публікувалися.

Чому «Пушкіни» в публічному просторі - це ворожа російська пропаганда

Оспівував загарбницькі війни Російської імперії і брав у них участь. Виправдовував воєнні злочини російської армії. Заперечував право українського, польського, народів Балтії на державність. Паплюжив гетьмана Івана Мазепу. Його ім'я нині ворог використовує як ідеологічну зброю: "Херсон — полуденный край России",— банер з цією цитатою розвішували на біл-бордах росіяни під час окупації Херсону. Мова піде про одного із найвідоміших ідейно-культурних маркерів російського імперіалізму — письменника Алєксандра Пушкіна.

Не товариш. Фантастичні вибори великого 1990 року

Моментально з бридливістю повертаю посвідчення: «Заберіть це! Я їм не товариш! Я член Української Республіканської партії». І – о, диво! – для мене, єдиного із 450 депутатів, було виготовлено посвідчення без слова "товариш"!