У російському Новосибірську встановили бюст Сталіна

У Новосибірську біля будівлі обласного комітету КПРФ встановили бюст радянського диктатора Йосипа Сталіна.

Про це повідомив глава ініціативної групи зі встановлення пам'ятника Олексій Денисюк, передає телеканал Еспресо.

 

Урочисте відкриття монумента відбулося 9 травня за участю першого секретаря новосибірського обкому, мера Новосибірська Анатолія Локотя.

Денисюк розповів, що бюст Сталіна зроблений з композиту кольору чорної бронзи, і встановлений на триметровий постамент, вирізаний з цілісного шматка граніту.

Установка пам'ятника на території обкому КПРФ була схвалена в середині березня 2019 року художньою радою мерії Новосибірська.

Раніше російська рада тричі з 2016 року відмовляла в установці бюста в запропонованих ініціативною групою місцях.

Денисюк розповів, що з 1,5 млн рублів, необхідних на установку пам'ятника, 500 тис. рублів зібрали члени ініціативної групи, решту суми виділило керівництво КПРФ.

Громадське обговорення, пов'язане з встановленням пам'ятника, пройшло в жовтні 2018 року. Комісія мерії констатувала, що в місті існують кардинально протилежні думки з цього питання.

Читайте також:

Тест на людоїдство

Stalin The Best. Росіяни встановили рекорд

Я ненавиджу Сталіна з 13 років

Усі публікації за темою "СТАЛІН"

Клим Семенюк мав з Василем Стусом одного слідчого та Медведчука за адвоката, але не були особисто знайомі

Ми боремось за нашу незалежність сьогодні, оскільки попередні покоління боролися за неї та зрештою її здобули. Із загальної кількості репресованих українців багато абсолютно невинних людей, які навіть і не думали про вільну Україну. Про ту, яку думав Клим Семенюк. Саме завдяки йому і таким, як він, ми маємо за що боротися зараз.

Випускник Лубенської гімназії, видатний правник УНР: до 160-річчя Сергія Шелухіна

6 жовтня минула 160-та річниця з дня народження Сергія Шелухіна – соратника Симона Петлюри, Генерального судді УНР, міністра судових справ УНР, юриста-правника, Генерального прокурора у добу Центральної Ради, письменника, історика та дипломата, учасника п'яти наукових товариств, обстоювача автокефального статусу Православної Церкви України, громадського і політичного діяча.

До питання правового статусу Східної Галичини у 1918-1939 роках

Встановлення Польщею контролю над територією Східної Галичини у період після листопада 1918 року відбулося внаслідок здійснення Польщею агресії проти ЗУНР, окупації та подальшої анексії Східної Галичини.

Закордонне представництво УГВР. "Америка нам допоможе!"

Після того, як органи нквс урср у 1944 році отримали інформацію про створення Української Головної Визвольної Ради (УГВР) і захопили протоколи установчих зборів цього повстанського тимчасового парламенту або уряду воюючої України, перед ними постало завдання знайти всіх його активних діячів. Але пошуки на українських теренах виявилися марними.