Єгипет у День всесвітньої спадщини оголосив про відкриття нової гробниці фараонів. ФОТО

Влада Єгипту, вчора, в Міжнародний день пам'яток і визначних місць (День всесвітньої спадщини) оголосила про відкриття гробниці фараонів у некрополі Драа Абул Нага на західному березі Луксора.

Про це пише The Бабель із посиланням на Egypt Today.

Фото: Gehad Hamdy / picture alliance via Getty Images

Міністр у справах старожитностей Халед Анани розповіла журналістам, що гробниця відноситься до 18-ї династії фараонів (1549/1550—1292 роки до Р.Х.) і вважається однією з найбільших знайдених археологами гробниць.

 Фото: Gehad Hamdy / picture alliance via Getty Images

Усередині гробниць виявили кілька фігурок Уштабті. Стародавні єгиптяни клали в усипальницю 365 таких фігурок — за кількістю днів у році. Вони повинні були служити померлому в загробному житті.

 Фото: Gehad Hamdy / picture alliance via Getty Images

Читайте також:

У Єгипті група археологів знайшла стародавній палац біля храму Рамзеса II

Щоденник Майдану. Про що ми тоді думали

"Ладно, давайте серьезно. Вот кто сегодня до полуночи готов выйти на Майдан? Лайки не считаются. Только комментарии под этим постом со словами "Я готов". Как только наберется больше тысячи, будем организовываться".

Що сказав Мотика? – відповідь професора Богдана Гудя на тему Волинської трагедії

26 жовтня в етері Українського радіо прозвучало інтерв'ю журналістки Світлани Мялик з відомим польським істориком, головним фахівцем із проблем Волині'43 професором Ґжеґожем Мотикою. Позаяк один із фрагментів цієї майже годинної розмови стосується моєї скромної особи, що гірше – містить низку інсинуацій і неправдивої інформації, прокоментую його для, насамперед, українських слухачів/читачів.

Боротьба між радянськими силами та підрозділами УПА на ПЗУЗ в 1944 році

4 листопада передчасно помер дослідник і популяризатор історії українського визвольного руху Владислав Сапа. У пам’ять про нього «Історична правда» публікує дослідження Владислава, яке одержало відзнаку історика Володимира В’ятровича на конкурсі студентських наукових робіт «Український визвольнй рух» 26 жовтня 2013 року, але досі не публікувалося.

Отець Василь Кушнір. Перший президент Комітету українців Канади

Абревіатура КУК в оперативних документах мдб/кдб срср завжди фігурувала поряд із фразами "антирадянська діяльність", "українські буржуазні націоналісти", "непримиренні вороги Радянського Союзу". Подібних епітетів удостоювалися й активні діячі, які створювали та розбудовували цю потужну громадсько-політичну організацію. Серед них – отець Василь Кушнір, перший президент Світового конгресу вільних українців.