У "Фейсбуці" забанили Юлія Цезаря на прізвище Муссоліні

9 квітня "Фейсбук" заблокував сторінку Гая Юлія Цезаря Муссоліні. Незважаючи на те, що бан мав тривати до 11 квітня, його зняли через кілька годин.

Про це пише "Новое время".

Соціальна мережа сприйняла акаунт з іменем, як у римського імператора, за фальшивку. Проте Гай Юлій Цезар (Caio Giulio Cesare) — справжнє ім'я реальної людини, а сам він є правнуком диктатора фашистської Італії Беніто Муссоліні. З цього приводу Муссоліні-молодший готується пред'явити "Фейсбуку" позов за "дискримінацію".

Фото зі сторінки Гая Юлія Цезаря Муссоліні (Caio Giulio Cesare Mussolini) у "Фейсбуці" 

"Я розблокував свій особистий акаунт в Фейсбуці. Це наша перша перемога. Спасибі всім, хто піднявся проти цієї диктатури єдиної думки", — написав він відразу після розблокування.

У травні Гай Юлій Цезар збирається балотуватися в Європарламент від партії "Брати Італії".

В оці тайфуна. Як проголосили Акт Злуки

У цей день здавалося, що буревії історії втомилися і зупинили свій руйнівний рух. Насправді над Київом зупинилося "око тайфуну", де вітру може не бути. Навколо ж української столиці усе пригиналося від буревіїв.

Незалежність №1: Коли Грушевський її оголосив, чому Винниченко сумнівався, а Єфремов був проти

У перші дні 1918 року – 9 січня за старим стилем (22 січня за новим) – в умовах військової агресії проголошено незалежну республіку Україна.

Коли оголосили останній відбій. Уривок із книжки "Демобілізовані" Алана Олпорта

Демобілізація – це окрема битва, якої у жодному разі не можна програти. Які зміни переживало суспільство Великої Британії після Другої світової війни? Як демобілізовані адаптовувались до мирного життя? Про важку дорогу від війни до миру йдеться у книжці британського історика Алана Олпорта "Демобілізовані: повернення додому після Другої світової війни", яка у січні побачить світ у видавництві "Локальна історія".

Биківня: таємне місце масових поховань жертв сталінського терору

Історія Биківнянських могил — це історія місця масових поховань жертв сталінського терору, яке було приховане від суспільства протягом багатьох років. Биківня — це місце-символ, де були поховані голоси, яких змусили замовкнути. Це не просто могили, це багато людей, кожен із яких міг змінити щось у світі.