Сходи храму відлиті з техніки вермахту – Росія, наші дні

Сходи головного храму Збройних сил Росії, який будується в підмосковному місті Кубинка, будуть відлиті з “трофейної техніки часів Другої світової війни”.

Про це заявив міністр оборони РФ Сергій Шойгу, інформує УНН.

 Сергій Шойгу

Фото: EADaily

"Будівництво йде за планом. Тиждень тому завершено зведення фундаменту. Це складна, непроста робота, тому що нам би хотілося, щоб кожен квадратний метр храму був символічним, для цього ми з трофейної німецької техніки віділлємо сходи храму", — сказав міністр.

Звідки саме буде взята техніка для сходів, Шойгу не уточнив.

Довідка: головний храм Збройних сил Росії буде перебувати на території парку "Патріот". За задумом творців, храм "символізуватиме духовність російського воїнства, що піднімає меч тільки для захисту своєї Батьківщини".

Читайте також:

ФСБ зберігає зуби Гітлера. ФОТО

Клим Семенюк мав з Василем Стусом одного слідчого та Медведчука за адвоката, але не були особисто знайомі

Ми боремось за нашу незалежність сьогодні, оскільки попередні покоління боролися за неї та зрештою її здобули. Із загальної кількості репресованих українців багато абсолютно невинних людей, які навіть і не думали про вільну Україну. Про ту, яку думав Клим Семенюк. Саме завдяки йому і таким, як він, ми маємо за що боротися зараз.

Випускник Лубенської гімназії, видатний правник УНР: до 160-річчя Сергія Шелухіна

6 жовтня минула 160-та річниця з дня народження Сергія Шелухіна – соратника Симона Петлюри, Генерального судді УНР, міністра судових справ УНР, юриста-правника, Генерального прокурора у добу Центральної Ради, письменника, історика та дипломата, учасника п'яти наукових товариств, обстоювача автокефального статусу Православної Церкви України, громадського і політичного діяча.

До питання правового статусу Східної Галичини у 1918-1939 роках

Встановлення Польщею контролю над територією Східної Галичини у період після листопада 1918 року відбулося внаслідок здійснення Польщею агресії проти ЗУНР, окупації та подальшої анексії Східної Галичини.

Закордонне представництво УГВР. "Америка нам допоможе!"

Після того, як органи нквс урср у 1944 році отримали інформацію про створення Української Головної Визвольної Ради (УГВР) і захопили протоколи установчих зборів цього повстанського тимчасового парламенту або уряду воюючої України, перед ними постало завдання знайти всіх його активних діячів. Але пошуки на українських теренах виявилися марними.