Січеславська – ТАК! Активісти нагадали депутатам, хто такий Петровський? ФОТО

18 жовтня під стінами Верховної Ради активісти Громадської підтримки СічеславськаТАК влаштували інформаційний перформанс, закликаючи депутатів підтримати законопроект №8329.

Про це повідомляє Громадська підтримка СічеславськаТАК.

 Фото: Громадська підтримка СічеславськаТАК

На площі Конституції активісти просили народних депутатів перейменувати Дніпропетровську область на Січеславську. Як відзначають організатори акції – "Народні обранці просто зобов'язані завершити декомунізацію. Адже досі, на 28-ому році Незалежності, на мапі України є топонім, який пропагує тоталітаризм".

Обабіч дороги активісти, поділившись на кілька груп, проводять невеличкі театралізовані перформанси. Зокрема, молодик забражає організатора голодомору України Григорія Петровського та тримає у руках плакат "Убивал в 30-ых. Погублю и вас".

Фото: Громадська підтримка СічеславськаТАК 

Поруч на колінах сидять репресовані українці, яких зображають дівчата у сорочках та з колосками у руках. Вони знаходяться у оточенні НКВДистів, на дівчат наставлена зброя.

 Фото: Громадська підтримка СічеславськаТАК

Також активісти інформували депутатів та громадськість про необхідність ухвалення законопроекту №8329 за допомогою поширення інформаційних матеріалів та особистої комунікації.

Нагадуємо, що вчора Київрада перейменувала вулицю Маршала Жукова на вулицю Кубанської України.

Клим Семенюк мав з Василем Стусом одного слідчого та Медведчука за адвоката, але не були особисто знайомі

Ми боремось за нашу незалежність сьогодні, оскільки попередні покоління боролися за неї та зрештою її здобули. Із загальної кількості репресованих українців багато абсолютно невинних людей, які навіть і не думали про вільну Україну. Про ту, яку думав Клим Семенюк. Саме завдяки йому і таким, як він, ми маємо за що боротися зараз.

Випускник Лубенської гімназії, видатний правник УНР: до 160-річчя Сергія Шелухіна

6 жовтня минула 160-та річниця з дня народження Сергія Шелухіна – соратника Симона Петлюри, Генерального судді УНР, міністра судових справ УНР, юриста-правника, Генерального прокурора у добу Центральної Ради, письменника, історика та дипломата, учасника п'яти наукових товариств, обстоювача автокефального статусу Православної Церкви України, громадського і політичного діяча.

До питання правового статусу Східної Галичини у 1918-1939 роках

Встановлення Польщею контролю над територією Східної Галичини у період після листопада 1918 року відбулося внаслідок здійснення Польщею агресії проти ЗУНР, окупації та подальшої анексії Східної Галичини.

Закордонне представництво УГВР. "Америка нам допоможе!"

Після того, як органи нквс урср у 1944 році отримали інформацію про створення Української Головної Визвольної Ради (УГВР) і захопили протоколи установчих зборів цього повстанського тимчасового парламенту або уряду воюючої України, перед ними постало завдання знайти всіх його активних діячів. Але пошуки на українських теренах виявилися марними.