Січеславська – ТАК! Активісти нагадали депутатам, хто такий Петровський? ФОТО

18 жовтня під стінами Верховної Ради активісти Громадської підтримки СічеславськаТАК влаштували інформаційний перформанс, закликаючи депутатів підтримати законопроект №8329.

Про це повідомляє Громадська підтримка СічеславськаТАК.

 Фото: Громадська підтримка СічеславськаТАК

На площі Конституції активісти просили народних депутатів перейменувати Дніпропетровську область на Січеславську. Як відзначають організатори акції – "Народні обранці просто зобов'язані завершити декомунізацію. Адже досі, на 28-ому році Незалежності, на мапі України є топонім, який пропагує тоталітаризм".

Обабіч дороги активісти, поділившись на кілька груп, проводять невеличкі театралізовані перформанси. Зокрема, молодик забражає організатора голодомору України Григорія Петровського та тримає у руках плакат "Убивал в 30-ых. Погублю и вас".

Фото: Громадська підтримка СічеславськаТАК 

Поруч на колінах сидять репресовані українці, яких зображають дівчата у сорочках та з колосками у руках. Вони знаходяться у оточенні НКВДистів, на дівчат наставлена зброя.

 Фото: Громадська підтримка СічеславськаТАК

Також активісти інформували депутатів та громадськість про необхідність ухвалення законопроекту №8329 за допомогою поширення інформаційних матеріалів та особистої комунікації.

Нагадуємо, що вчора Київрада перейменувала вулицю Маршала Жукова на вулицю Кубанської України.

Президент-невдаха. Яка з нього користь?

Президент-невдаха найкраще гострить лезо сокири демократії. Президент-невдаха – це тест на дурнєопірність суспільства, а також – краш-тест для держави. Виявляється, невдахи страшенно корисні для народовладдя.

Коли оголосили останній відбій. Уривок із книжки "Демобілізовані" Алана Олпорта

Демобілізація – це окрема битва, якої у жодному разі не можна програти. Які зміни переживало суспільство Великої Британії після Другої світової війни? Як демобілізовані адаптовувались до мирного життя? Про важку дорогу від війни до миру йдеться у книжці британського історика Алана Олпорта "Демобілізовані: повернення додому після Другої світової війни", яка у січні побачить світ у видавництві "Локальна історія".

Биківня: таємне місце масових поховань жертв сталінського терору

Історія Биківнянських могил — це історія місця масових поховань жертв сталінського терору, яке було приховане від суспільства протягом багатьох років. Биківня — це місце-символ, де були поховані голоси, яких змусили замовкнути. Це не просто могили, це багато людей, кожен із яких міг змінити щось у світі.

Ярослава Музика: зберігачка творів бойчукістів

Підсвідомо відчуваючи небезпеку для заарештованої дружини Ярослави, чоловік Максим Музика сховав твори Михайла Бойчука та його послідовників, що зберігалися вдома, замурувавши роботи між дверима їхньої квартири і суміжнього помешкання сестри. Повернувшись, художниця продовжувала переховувати спадщину Михайла Бойчука, прекрасно розуміючи ступінь ризику.