В американському штаті Огайо знайшли людські рештки, яким 900 років

Чоловік, який шукав наконечники для стріл у центральному Огайо, натрапив на людські кістки, яким, імовірно, 900 років.

Про це повідомляє "Сі-Ен-Ен".

Коли детективи та коронер (слідчий у справах про насильницьку смерть) округу Кошоктон 21 липня приїхали на виклик 911, вони підтвердили, що кістки належали людині та сказали, що вони "схоже, лежали там дуже давно", заявив шериф округу Тім Роджерс.

Спільними зусиллями низки установ рештки вилучили та відправили на експертизу, яка тривала біля шести тижнів.

Відтак кримінальна справа перетворилася на предмет дослідження істориків, оскільки людським останкам виявилося близько 900 років.

"Важко повірити, що вони такі давні і що ніхто їх не знайшов раніше, – сказав Джон Кроунеппл, який проживає неподалік місця, де було виявлено знахідку. – З’ясувати, кому вони належали, вочевидь, буде складно".

Місцеві експерти повідомили, що кістки могли належати корінним американцям із племен хоупвел або делаверів, про яких відомо, що вони мали поселення в центральному Огайо.

Місцева влада запевнила, що розслідування триває, проте додаткових подробиць про знахідку не надала.

Клим Семенюк мав з Василем Стусом одного слідчого та Медведчука за адвоката, але не були особисто знайомі

Ми боремось за нашу незалежність сьогодні, оскільки попередні покоління боролися за неї та зрештою її здобули. Із загальної кількості репресованих українців багато абсолютно невинних людей, які навіть і не думали про вільну Україну. Про ту, яку думав Клим Семенюк. Саме завдяки йому і таким, як він, ми маємо за що боротися зараз.

Випускник Лубенської гімназії, видатний правник УНР: до 160-річчя Сергія Шелухіна

6 жовтня минула 160-та річниця з дня народження Сергія Шелухіна – соратника Симона Петлюри, Генерального судді УНР, міністра судових справ УНР, юриста-правника, Генерального прокурора у добу Центральної Ради, письменника, історика та дипломата, учасника п'яти наукових товариств, обстоювача автокефального статусу Православної Церкви України, громадського і політичного діяча.

До питання правового статусу Східної Галичини у 1918-1939 роках

Встановлення Польщею контролю над територією Східної Галичини у період після листопада 1918 року відбулося внаслідок здійснення Польщею агресії проти ЗУНР, окупації та подальшої анексії Східної Галичини.

Закордонне представництво УГВР. "Америка нам допоможе!"

Після того, як органи нквс урср у 1944 році отримали інформацію про створення Української Головної Визвольної Ради (УГВР) і захопили протоколи установчих зборів цього повстанського тимчасового парламенту або уряду воюючої України, перед ними постало завдання знайти всіх його активних діячів. Але пошуки на українських теренах виявилися марними.