У Києві назвали прогулянковий катер іменем Романа Шухевича. ФОТО

30 червня 2017 року один з київських прогулянкових катерів назвали "Роман Шухевич"

У церемонії взяли участь міністр Омелян і син Шухевича, повідомив lb.ua з посиланням на прес-службу Міністерства інфраструктури.

Фото: mtu.gov.ua 

Це відремонтований 32-метровий двопалубний теплохід типу "Каштан", який побудовано в Запоріжжі в 1991 році.

У заході, під час якого судну присвоїли нову назву, взяли участь міністр інфраструктури Володимир Омелян і син Шухевича, народний депутат Юрій Шухевич.

 Фото: mtu.gov.ua
"Для мене велика честь в день 110-річчя від дня народження легендарного українця, легендарного лідера української нації, людини, яка віддала все - сім'ю, достаток, життя - заради України, оголосити, що ми присвоюємо ім'я Романа Шухевича річковому пароплаву. Я більш ніж упевнений, що це лише один з перших пароплавів, це один з перших символів, які нестимуть по дніпровських хвилях ім'я генерал-хорунжого в безсмертя", — заявив Омелян.

Нагадаємо, що 30 червня відзначалася 110-та річниця з дня народження генерал-хорунжого УПА Романа Шухевича.

В оці тайфуна. Як проголосили Акт Злуки

У цей день здавалося, що буревії історії втомилися і зупинили свій руйнівний рух. Насправді над Київом зупинилося "око тайфуну", де вітру може не бути. Навколо ж української столиці усе пригиналося від буревіїв.

Президент-невдаха. Яка з нього користь?

Президент-невдаха найкраще гострить лезо сокири демократії. Президент-невдаха – це тест на дурнєопірність суспільства, а також – краш-тест для держави. Виявляється, невдахи страшенно корисні для народовладдя.

Коли оголосили останній відбій. Уривок із книжки "Демобілізовані" Алана Олпорта

Демобілізація – це окрема битва, якої у жодному разі не можна програти. Які зміни переживало суспільство Великої Британії після Другої світової війни? Як демобілізовані адаптовувались до мирного життя? Про важку дорогу від війни до миру йдеться у книжці британського історика Алана Олпорта "Демобілізовані: повернення додому після Другої світової війни", яка у січні побачить світ у видавництві "Локальна історія".

Биківня: таємне місце масових поховань жертв сталінського терору

Історія Биківнянських могил — це історія місця масових поховань жертв сталінського терору, яке було приховане від суспільства протягом багатьох років. Биківня — це місце-символ, де були поховані голоси, яких змусили замовкнути. Це не просто могили, це багато людей, кожен із яких міг змінити щось у світі.