Російська авіація завдала бомбових ударів по Пальмірі

Російські військові літаки завдали бомбових ударів у районі стародавнього міста Пальміра.

Про це повідомляє ВВС.

Дану інформацію підтверджує Сирійський центр моніторингу дотримання прав людини, що базується в Лондоні.

За словами активістів, штурмовики завдали удару по пагорбу на західній околиці Пальміри, на якому розташована реконструйована ісламська фортеця XIII сторіччя.

Загалом було здійснено щонайменше вісім авіаударів. Наразі важко оцінити збитки від атак, оскільки авіанальоти тривають.

Раніше про удари російських літаків по місту Пальміра повідомляв Reuters із посиланням на державне сирійське телебачення.

Руїни стародавньої Пальміри - один із шести об'єктів Світової спадщини ЮНЕСКО в Сирії. Місто було розташоване у пальмовій оазі (арамейська назва Тадмор - "місто пальм") в пустелі на караванному шляху. Відоме з ІІ тисячоліття до нашої ери.

В ІІ сторіччі нашої ери захоплена Римом, у ІІІ cторіччі отримала статус колонії (міського поселення громадян Риму). Збудований у часи Римської імперії архітектурний комплекс Пальміри називали перлиною в колекції Світової спадщини в Сирії.

У травні 2015 року історичний заповідник захопила "Ісламська держава Іраку та Леванту" (ІДІЛ), терористи якої теж підривали пам'ятки Пальміри.

Клим Семенюк мав з Василем Стусом одного слідчого та Медведчука за адвоката, але не були особисто знайомі

Ми боремось за нашу незалежність сьогодні, оскільки попередні покоління боролися за неї та зрештою її здобули. Із загальної кількості репресованих українців багато абсолютно невинних людей, які навіть і не думали про вільну Україну. Про ту, яку думав Клим Семенюк. Саме завдяки йому і таким, як він, ми маємо за що боротися зараз.

Випускник Лубенської гімназії, видатний правник УНР: до 160-річчя Сергія Шелухіна

6 жовтня минула 160-та річниця з дня народження Сергія Шелухіна – соратника Симона Петлюри, Генерального судді УНР, міністра судових справ УНР, юриста-правника, Генерального прокурора у добу Центральної Ради, письменника, історика та дипломата, учасника п'яти наукових товариств, обстоювача автокефального статусу Православної Церкви України, громадського і політичного діяча.

До питання правового статусу Східної Галичини у 1918-1939 роках

Встановлення Польщею контролю над територією Східної Галичини у період після листопада 1918 року відбулося внаслідок здійснення Польщею агресії проти ЗУНР, окупації та подальшої анексії Східної Галичини.

Закордонне представництво УГВР. "Америка нам допоможе!"

Після того, як органи нквс урср у 1944 році отримали інформацію про створення Української Головної Визвольної Ради (УГВР) і захопили протоколи установчих зборів цього повстанського тимчасового парламенту або уряду воюючої України, перед ними постало завдання знайти всіх його активних діячів. Але пошуки на українських теренах виявилися марними.